Rostuck
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  GalerieGalerie  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Înşfăcai sâmbătă un tricou negru şi vreau să-l duc la imprimat.

In jos 
+5
paul monarkydstul
Pickle
dark vodka pointman night
Milcşeic
Muflă
9 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

So?
Înşfăcai sâmbătă un tricou negru şi vreau să-l duc la imprimat. Vote_lcap26%Înşfăcai sâmbătă un tricou negru şi vreau să-l duc la imprimat. Vote_rcap
 26% [ 5 ]
Semnul lui uu
Înşfăcai sâmbătă un tricou negru şi vreau să-l duc la imprimat. Vote_lcap5%Înşfăcai sâmbătă un tricou negru şi vreau să-l duc la imprimat. Vote_rcap
 5% [ 1 ]
Înşfăcai sâmbătă un tricou negru şi vreau să-l duc la imprimat. Vote_lcap11%Înşfăcai sâmbătă un tricou negru şi vreau să-l duc la imprimat. Vote_rcap
 11% [ 2 ]
Înşfăcai sâmbătă un tricou negru şi vreau să-l duc la imprimat. Vote_lcap26%Înşfăcai sâmbătă un tricou negru şi vreau să-l duc la imprimat. Vote_rcap
 26% [ 5 ]
Logo-ul pentru Space
Înşfăcai sâmbătă un tricou negru şi vreau să-l duc la imprimat. Vote_lcap32%Înşfăcai sâmbătă un tricou negru şi vreau să-l duc la imprimat. Vote_rcap
 32% [ 6 ]
Total voturi : 19
 

AutorMesaj
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Înşfăcai sâmbătă un tricou negru şi vreau să-l duc la imprimat. Empty
MesajSubiect: Înşfăcai sâmbătă un tricou negru şi vreau să-l duc la imprimat.   Înşfăcai sâmbătă un tricou negru şi vreau să-l duc la imprimat. Icon_minitimeLun Oct 01, 2012 3:55 am

Darrrrr cum capacitatea mea de a lua decizii lipseşte aproape în totalitate nu mă pot hotărî ce dracu' să pun pe el. Prima opţiune ar fi ♊ (yeah, am avut boală-n ultimul timp cu Mituna şi Sollux şi ar merge cu 90% din chestiile pe care le port) da' şi semnul lui Caliborn ar fi mişto. Sau ♎ sau ♑, chiar dacă nu prea am la ce să port culorile alea. Sau logo-ul pentru Space. Deci, yeah, o să fac un poll. Pentru că or să apară voturile şi o să mă trezesc că sper să câştige o anumită chestie şi o să-mi dau seama ce vreau defapt. You know.



Sus In jos
Milcşeic
Heir of Hope
Milcşeic


Mesaje : 1960
Grist : 48
Data de inscriere : 14/02/2012
Varsta : 26
Localizare : Alternia
Patron troll : Aradia Megido

Înşfăcai sâmbătă un tricou negru şi vreau să-l duc la imprimat. Empty
MesajSubiect: Re: Înşfăcai sâmbătă un tricou negru şi vreau să-l duc la imprimat.   Înşfăcai sâmbătă un tricou negru şi vreau să-l duc la imprimat. Icon_minitimeLun Oct 01, 2012 11:31 am



Das...
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Înşfăcai sâmbătă un tricou negru şi vreau să-l duc la imprimat. Empty
MesajSubiect: Re: Înşfăcai sâmbătă un tricou negru şi vreau să-l duc la imprimat.   Înşfăcai sâmbătă un tricou negru şi vreau să-l duc la imprimat. Icon_minitimeLun Oct 01, 2012 11:42 am

Milcşeic Buşeu a scris:


Das...
Nope.
Sus In jos
Milcşeic
Heir of Hope
Milcşeic


Mesaje : 1960
Grist : 48
Data de inscriere : 14/02/2012
Varsta : 26
Localizare : Alternia
Patron troll : Aradia Megido

Înşfăcai sâmbătă un tricou negru şi vreau să-l duc la imprimat. Empty
MesajSubiect: Re: Înşfăcai sâmbătă un tricou negru şi vreau să-l duc la imprimat.   Înşfăcai sâmbătă un tricou negru şi vreau să-l duc la imprimat. Icon_minitimeLun Oct 01, 2012 11:43 am

Muflă a scris:
Milcşeic Buşeu a scris:


Das...
Ja.
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Înşfăcai sâmbătă un tricou negru şi vreau să-l duc la imprimat. Empty
MesajSubiect: Re: Înşfăcai sâmbătă un tricou negru şi vreau să-l duc la imprimat.   Înşfăcai sâmbătă un tricou negru şi vreau să-l duc la imprimat. Icon_minitimeLun Oct 01, 2012 11:45 am

Milcşeic Buşeu a scris:
Muflă a scris:
Milcşeic Buşeu a scris:


Das...
Ja.
But I don't like her.
Sus In jos
dark vodka pointman night

dark vodka pointman night


Mesaje : 1020
Grist : 96
Data de inscriere : 19/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Constanta
Patron troll : Aradia Megido

Înşfăcai sâmbătă un tricou negru şi vreau să-l duc la imprimat. Empty
MesajSubiect: Re: Înşfăcai sâmbătă un tricou negru şi vreau să-l duc la imprimat.   Înşfăcai sâmbătă un tricou negru şi vreau să-l duc la imprimat. Icon_minitimeLun Oct 01, 2012 12:05 pm

Atta girl, Mufla.
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Înşfăcai sâmbătă un tricou negru şi vreau să-l duc la imprimat. Empty
MesajSubiect: Re: Înşfăcai sâmbătă un tricou negru şi vreau să-l duc la imprimat.   Înşfăcai sâmbătă un tricou negru şi vreau să-l duc la imprimat. Icon_minitimeLun Oct 01, 2012 12:15 pm

Darkkyful a scris:
Atta girl, Mufla.
?
Sus In jos
dark vodka pointman night

dark vodka pointman night


Mesaje : 1020
Grist : 96
Data de inscriere : 19/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Constanta
Patron troll : Aradia Megido

Înşfăcai sâmbătă un tricou negru şi vreau să-l duc la imprimat. Empty
MesajSubiect: Re: Înşfăcai sâmbătă un tricou negru şi vreau să-l duc la imprimat.   Înşfăcai sâmbătă un tricou negru şi vreau să-l duc la imprimat. Icon_minitimeLun Oct 01, 2012 12:22 pm

Shhh. "Paps"
Vriska sucks. tumut
Sus In jos
Pickle

Pickle


Mesaje : 993
Grist : 70
Data de inscriere : 10/09/2012
Varsta : 24
Localizare : Braşov
Patron troll : Kanaya Maryam

Înşfăcai sâmbătă un tricou negru şi vreau să-l duc la imprimat. Empty
MesajSubiect: Re: Înşfăcai sâmbătă un tricou negru şi vreau să-l duc la imprimat.   Înşfăcai sâmbătă un tricou negru şi vreau să-l duc la imprimat. Icon_minitimeLun Oct 01, 2012 10:36 pm

Darkkyful a scris:
Shhh. "Paps"
Vriska sucks. tumut
Yes, she does suck, and she's a huuuuuuuuge 8itch, but I still kind of like her. e.e Maybe because I'm just like her. ... Ah... uite.. m-or napadit lacramile...
Sus In jos
Milcşeic
Heir of Hope
Milcşeic


Mesaje : 1960
Grist : 48
Data de inscriere : 14/02/2012
Varsta : 26
Localizare : Alternia
Patron troll : Aradia Megido

Înşfăcai sâmbătă un tricou negru şi vreau să-l duc la imprimat. Empty
MesajSubiect: Re: Înşfăcai sâmbătă un tricou negru şi vreau să-l duc la imprimat.   Înşfăcai sâmbătă un tricou negru şi vreau să-l duc la imprimat. Icon_minitimeLun Oct 01, 2012 10:41 pm

Muflă a scris:
Milcşeic Buşeu a scris:
Muflă a scris:
Milcşeic Buşeu a scris:


Das...
Ja.
But I don't like her. I loooooooove her
Sus In jos
paul monarkydstul
Equius e coios
paul monarkydstul


Mesaje : 1855
Grist : 164
Data de inscriere : 26/02/2012
Varsta : 27
Patron troll : Equius Zahhak

Înşfăcai sâmbătă un tricou negru şi vreau să-l duc la imprimat. Empty
MesajSubiect: Re: Înşfăcai sâmbătă un tricou negru şi vreau să-l duc la imprimat.   Înşfăcai sâmbătă un tricou negru şi vreau să-l duc la imprimat. Icon_minitimeLun Oct 01, 2012 11:10 pm

Mie-mi place Vriska.
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Înşfăcai sâmbătă un tricou negru şi vreau să-l duc la imprimat. Empty
MesajSubiect: Re: Înşfăcai sâmbătă un tricou negru şi vreau să-l duc la imprimat.   Înşfăcai sâmbătă un tricou negru şi vreau să-l duc la imprimat. Icon_minitimeMar Oct 02, 2012 2:03 am

În afară de faptul că e un personaj scris al naibii de bine nu văd nimic de plăcut la ea... aş vrea să fut cu o rangă orice persoană cu comportamentul/mentalitatea Vriskăi şi apoi să-mi fac operaţie de schimbare de sex doar ca să-mi pot da drumul pe faţa ei.
Sus In jos
paul monarkydstul
Equius e coios
paul monarkydstul


Mesaje : 1855
Grist : 164
Data de inscriere : 26/02/2012
Varsta : 27
Patron troll : Equius Zahhak

Înşfăcai sâmbătă un tricou negru şi vreau să-l duc la imprimat. Empty
MesajSubiect: Re: Înşfăcai sâmbătă un tricou negru şi vreau să-l duc la imprimat.   Înşfăcai sâmbătă un tricou negru şi vreau să-l duc la imprimat. Icon_minitimeMar Oct 02, 2012 2:54 am

Muflă a scris:
În afară de faptul că e un personaj scris al naibii de bine nu văd nimic de plăcut la ea... aş vrea să fut cu o rangă orice persoană cu comportamentul/mentalitatea Vriskăi şi apoi să-mi fac operaţie de schimbare de sex doar ca să-mi pot da drumul pe faţa ei.
Şi mie mi-ar plãcea sã-mi dau drumul pe moaca ei.
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Înşfăcai sâmbătă un tricou negru şi vreau să-l duc la imprimat. Empty
MesajSubiect: Re: Înşfăcai sâmbătă un tricou negru şi vreau să-l duc la imprimat.   Înşfăcai sâmbătă un tricou negru şi vreau să-l duc la imprimat. Icon_minitimeMar Oct 02, 2012 3:07 am

Deenah a scris:
Muflă a scris:
În afară de faptul că e un personaj scris al naibii de bine nu văd nimic de plăcut la ea... aş vrea să fut cu o rangă orice persoană cu comportamentul/mentalitatea Vriskăi şi apoi să-mi fac operaţie de schimbare de sex doar ca să-mi pot da drumul pe faţa ei.
Şi mie mi-ar plãcea sã-mi dau drumul pe moaca ei.
...Dat drumul în felu' ăla sau dat drumul doar pentru că te enervează?
Sus In jos
paul monarkydstul
Equius e coios
paul monarkydstul


Mesaje : 1855
Grist : 164
Data de inscriere : 26/02/2012
Varsta : 27
Patron troll : Equius Zahhak

Înşfăcai sâmbătă un tricou negru şi vreau să-l duc la imprimat. Empty
MesajSubiect: Re: Înşfăcai sâmbătă un tricou negru şi vreau să-l duc la imprimat.   Înşfăcai sâmbătă un tricou negru şi vreau să-l duc la imprimat. Icon_minitimeMar Oct 02, 2012 3:54 am

Muflă a scris:
Deenah a scris:
Muflă a scris:
În afară de faptul că e un personaj scris al naibii de bine nu văd nimic de plăcut la ea... aş vrea să fut cu o rangă orice persoană cu comportamentul/mentalitatea Vriskăi şi apoi să-mi fac operaţie de schimbare de sex doar ca să-mi pot da drumul pe faţa ei.
Şi mie mi-ar plãcea sã-mi dau drumul pe moaca ei.
...Dat drumul în felu' ăla sau dat drumul doar pentru că te enervează?
Ambele. I came
Sus In jos
Eipal
Seer of Mind
Eipal


Mesaje : 665
Grist : 22
Data de inscriere : 15/02/2012
Varsta : 27
Localizare : LAND OF BRAINS AND FIRE
Patron troll : Tavros Nitram

Înşfăcai sâmbătă un tricou negru şi vreau să-l duc la imprimat. Empty
MesajSubiect: Re: Înşfăcai sâmbătă un tricou negru şi vreau să-l duc la imprimat.   Înşfăcai sâmbătă un tricou negru şi vreau să-l duc la imprimat. Icon_minitimeMar Oct 02, 2012 5:46 am

Deenah a scris:
Muflă a scris:
Deenah a scris:
Muflă a scris:
În afară de faptul că e un personaj scris al naibii de bine nu văd nimic de plăcut la ea... aş vrea să fut cu o rangă orice persoană cu comportamentul/mentalitatea Vriskăi şi apoi să-mi fac operaţie de schimbare de sex doar ca să-mi pot da drumul pe faţa ei.
Şi mie mi-ar plãcea sã-mi dau drumul pe moaca ei.
...Dat drumul în felu' ăla sau dat drumul doar pentru că te enervează?
Ambele. I came

Damn gurls! Imi cititi gandurile...
Sus In jos
Madotsuki
Rogue of Heart
Madotsuki


Mesaje : 739
Grist : 90
Data de inscriere : 20/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Brasov
Patron troll : Terezi Pyrope

Înşfăcai sâmbătă un tricou negru şi vreau să-l duc la imprimat. Empty
MesajSubiect: Re: Înşfăcai sâmbătă un tricou negru şi vreau să-l duc la imprimat.   Înşfăcai sâmbătă un tricou negru şi vreau să-l duc la imprimat. Icon_minitimeMar Oct 02, 2012 7:24 am

*se alatura lui Milk in Vriska fanclub*
Haideti guys e un personaj super! Tre sa fie si un antagonist in toate povestile.
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Înşfăcai sâmbătă un tricou negru şi vreau să-l duc la imprimat. Empty
MesajSubiect: Re: Înşfăcai sâmbătă un tricou negru şi vreau să-l duc la imprimat.   Înşfăcai sâmbătă un tricou negru şi vreau să-l duc la imprimat. Icon_minitimeMar Oct 02, 2012 7:39 am

Madotsuki a scris:
*se alatura lui Milk in Vriska fanclub*
Haideti guys e un personaj super! Tre sa fie si un antagonist in toate povestile.
Well, am zis că e un personaj făcut ca lumea. Dar pur şi simplu nu aş înghiţi genul ăsta de persoană IRL. Cât despre faza cu "antagonistul", şi Caliborn intră la categoria asta and I still like him
Sus In jos
Madotsuki
Rogue of Heart
Madotsuki


Mesaje : 739
Grist : 90
Data de inscriere : 20/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Brasov
Patron troll : Terezi Pyrope

Înşfăcai sâmbătă un tricou negru şi vreau să-l duc la imprimat. Empty
MesajSubiect: Re: Înşfăcai sâmbătă un tricou negru şi vreau să-l duc la imprimat.   Înşfăcai sâmbătă un tricou negru şi vreau să-l duc la imprimat. Icon_minitimeMar Oct 02, 2012 7:53 am

Pai da hia sa recunoastem. Daca o persoana irl si-ar roade piciorul jos ar fii pretty hard-core... pe can Vriska ar fii... o curva malefica care ti-ar distruge viata..
(still love her)
Sus In jos
Madotsuki
Rogue of Heart
Madotsuki


Mesaje : 739
Grist : 90
Data de inscriere : 20/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Brasov
Patron troll : Terezi Pyrope

Înşfăcai sâmbătă un tricou negru şi vreau să-l duc la imprimat. Empty
MesajSubiect: Re: Înşfăcai sâmbătă un tricou negru şi vreau să-l duc la imprimat.   Înşfăcai sâmbătă un tricou negru şi vreau să-l duc la imprimat. Icon_minitimeMar Oct 02, 2012 7:54 am

nici macar eu nu stiu daca am fost sau nu ironica...
Sus In jos
Milcşeic
Heir of Hope
Milcşeic


Mesaje : 1960
Grist : 48
Data de inscriere : 14/02/2012
Varsta : 26
Localizare : Alternia
Patron troll : Aradia Megido

Înşfăcai sâmbătă un tricou negru şi vreau să-l duc la imprimat. Empty
MesajSubiect: Re: Înşfăcai sâmbătă un tricou negru şi vreau să-l duc la imprimat.   Înşfăcai sâmbătă un tricou negru şi vreau să-l duc la imprimat. Icon_minitimeMar Oct 02, 2012 8:07 am

*hugs Mado*
ŢI-AM MAI SPUS CĂ TE IUBESC???? ŢI-AM MAI SPUS???
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Înşfăcai sâmbătă un tricou negru şi vreau să-l duc la imprimat. Empty
MesajSubiect: Re: Înşfăcai sâmbătă un tricou negru şi vreau să-l duc la imprimat.   Înşfăcai sâmbătă un tricou negru şi vreau să-l duc la imprimat. Icon_minitimeMar Oct 02, 2012 8:13 am

Madotsuki a scris:
Pai da hia sa recunoastem. Daca o persoana irl si-ar roade piciorul jos ar fii pretty hard-core... pe can Vriska ar fii... o curva malefica care ti-ar distruge viata..
(still love her)
Aş fi ok cu o persoană care şi-a ros piciorul. Still better than Vriska.
Sus In jos
dark vodka pointman night

dark vodka pointman night


Mesaje : 1020
Grist : 96
Data de inscriere : 19/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Constanta
Patron troll : Aradia Megido

Înşfăcai sâmbătă un tricou negru şi vreau să-l duc la imprimat. Empty
MesajSubiect: Re: Înşfăcai sâmbătă un tricou negru şi vreau să-l duc la imprimat.   Înşfăcai sâmbătă un tricou negru şi vreau să-l duc la imprimat. Icon_minitimeMar Oct 02, 2012 8:14 am

Atta girl, Mufla. " High fives."
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Înşfăcai sâmbătă un tricou negru şi vreau să-l duc la imprimat. Empty
MesajSubiect: Re: Înşfăcai sâmbătă un tricou negru şi vreau să-l duc la imprimat.   Înşfăcai sâmbătă un tricou negru şi vreau să-l duc la imprimat. Icon_minitimeMar Oct 02, 2012 8:15 am

Milcşeic Buşeu a scris:
*hugs Mado*
ŢI-AM MAI SPUS CĂ TE IUBESC???? ŢI-AM MAI SPUS???
Ai citit măcar tot ce-a spus/făcut Vriska? Ştiu că citisei doar Act5 şi că prima oară-l citisei şi fără pesterlog-uri, deci nu sunt sigură că înţelegi de ce mă enervează tipa :/
Sus In jos
Milcşeic
Heir of Hope
Milcşeic


Mesaje : 1960
Grist : 48
Data de inscriere : 14/02/2012
Varsta : 26
Localizare : Alternia
Patron troll : Aradia Megido

Înşfăcai sâmbătă un tricou negru şi vreau să-l duc la imprimat. Empty
MesajSubiect: Re: Înşfăcai sâmbătă un tricou negru şi vreau să-l duc la imprimat.   Înşfăcai sâmbătă un tricou negru şi vreau să-l duc la imprimat. Icon_minitimeMar Oct 02, 2012 8:18 am

Muflă a scris:
Milcşeic Buşeu a scris:
*hugs Mado*
ŢI-AM MAI SPUS CĂ TE IUBESC???? ŢI-AM MAI SPUS???
Ai citit măcar tot ce-a spus/făcut Vriska? Ştiu că citisei doar Act5 şi că prima oară-l citisei şi fără pesterlog-uri, deci nu sunt sigură că înţelegi de ce mă enervează tipa :/

Nu, înţeleg.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Înşfăcai sâmbătă un tricou negru şi vreau să-l duc la imprimat. Empty
MesajSubiect: Re: Înşfăcai sâmbătă un tricou negru şi vreau să-l duc la imprimat.   Înşfăcai sâmbătă un tricou negru şi vreau să-l duc la imprimat. Icon_minitime

Sus In jos
 
Înşfăcai sâmbătă un tricou negru şi vreau să-l duc la imprimat.
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Rostuck :: Off topic-
Mergi direct la: