Rostuck
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  GalerieGalerie  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Supravieţuire

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
paul monarkydstul
Equius e coios
paul monarkydstul


Mesaje : 1855
Grist : 164
Data de inscriere : 26/02/2012
Varsta : 27
Patron troll : Equius Zahhak

Supravieţuire Empty
MesajSubiect: Supravieţuire   Supravieţuire Icon_minitimeDum Sept 30, 2012 11:59 am

Considerăm că sunteţi într-o situaţie de viaţă şi de moarte impusă de user-ul de deasupra. Ar trebui să spuneţi cum supravieţuiţi.
Încep eu. Eşti abandonat de un bun prieten în vârful unui munte înzăpezit, îmbrăcat destul de subţire. Eşti undeva la o altitudine de 3000 de metri, şi cel mai apropiat loc populat se află la aproximativ 7 Km. Ai cu tine un rucsac în care descoperi că ai o sticlă cu apă minerală şi o pătură de picnic.
Simţiţi-vă obligaţi să luaţi parte la jocul ăsta.
Sus In jos
Eipal
Seer of Mind
Eipal


Mesaje : 665
Grist : 22
Data de inscriere : 15/02/2012
Varsta : 27
Localizare : LAND OF BRAINS AND FIRE
Patron troll : Tavros Nitram

Supravieţuire Empty
MesajSubiect: Re: Supravieţuire   Supravieţuire Icon_minitimeMar Oct 16, 2012 3:18 am

Ma pun pe patura si imi dau drumul pe munte in jos. Prind viteza si in 5 minute fac 7 km.
Esti inchis in debaraua lui Pedobear si tot ce ai e un dildo moale si elastic si un coi de cauciuc.
Sus In jos
paul monarkydstul
Equius e coios
paul monarkydstul


Mesaje : 1855
Grist : 164
Data de inscriere : 26/02/2012
Varsta : 27
Patron troll : Equius Zahhak

Supravieţuire Empty
MesajSubiect: Re: Supravieţuire   Supravieţuire Icon_minitimeMar Oct 16, 2012 8:56 am

Îl aştept să vină şi apoi năvălesc pe el şi îi îndes dildăul moalea cu tot cu coiul de cauciuc în găoază, după care îl bat cât să-şi piardă conştiinţa şi îmi iau tălpăşiţa. Îl las totuşi în viaţă să le facă viaţa fericită fetiţelor sclifosite de 7 anişori care butonează iphoane.
Fostul prieten/fosta prietenă şi-a propus să îţi distrugă viaţa, aşa că a pus un grup de vreo şase ţigani să te fure cu căruţa şi să te ţină captiv(ă) într-un grajd. Te trezeşti învineţit(ă) pe podeaua jeagoasă a grajdului. Uşa grajdului este încuiată, şi eşti înconjurat(ă) doar de 3 vaci şi mult fân.
Sus In jos
Charge me, Doctor!

Charge me, Doctor!


Mesaje : 437
Grist : 69
Data de inscriere : 08/02/2013
Varsta : 29
Patron troll : Feferi Peixes

Supravieţuire Empty
MesajSubiect: Cowmpany of Heroes   Supravieţuire Icon_minitimeSam Feb 09, 2013 12:21 pm

Recrutez vacile în armata mea şi le supun unui regim de antrenament la sfârşitul căruia ele devin adevărate maşini de ucis. După care năvălesc peste ţigani cu squad-ul meu.

Te găseşti cu mâinile legate la spate în faţa unui batalion de execuţie, toţi cu armele antrenate asupra ta. Nu ai nici cea mai vagă idee de ce crimă eşti acuzat(ă). Sergentul îţi dă dreptul la câteva ultime cuvinte înainte să dea ordinul să se tragă.
Sus In jos
Mr.BadGuy

Mr.BadGuy


Mesaje : 21
Grist : 3
Data de inscriere : 12/09/2012

Supravieţuire Empty
MesajSubiect: Re: Supravieţuire   Supravieţuire Icon_minitimeSam Feb 09, 2013 12:23 pm

doctoruPropan a scris:
Recrutez vacile în armata mea şi le supun unui regim de antrenament la sfârşitul căruia ele devin adevărate maşini de ucis. După care năvălesc peste ţigani cu squad-ul meu.

Te găseşti cu mâinile legate la spate în faţa unui batalion de execuţie, toţi cu armele antrenate asupra ta. Nu ai nici cea mai vagă idee de ce crimă eşti acuzat(ă). Sergentul îţi dă dreptul la câteva ultime cuvinte înainte să dea ordinul să se tragă.
Vezi, Mufleaţă?Nu-s io.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Supravieţuire Empty
MesajSubiect: Re: Supravieţuire   Supravieţuire Icon_minitime

Sus In jos
 
Supravieţuire
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Rostuck :: Forum games-
Mergi direct la: