Rostuck
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  GalerieGalerie  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 get naked and then

In jos 
+6
Milcşeic
Pickle
Psii Diddy
Muflă
paul monarkydstul
Madotsuki
10 participanți
Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul
AutorMesaj
Madotsuki
Rogue of Heart
Madotsuki


Mesaje : 739
Grist : 90
Data de inscriere : 20/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Brasov
Patron troll : Terezi Pyrope

get naked and then Empty
MesajSubiect: get naked and then   get naked and then Icon_minitimeMier Sept 12, 2012 2:43 am

put your PJ's on and describe them to me. No questions asked.
Serios acum descrieti-mi pijamalele voastre preferate :3 vreau sa desenez chibi cu toti oamenii pe care ii stiu in pijamale. Pentru ca de aia.
Acum fiti draguti si faceti ce spune mado pana nu vine personal la voi acasa si va cotrobaie prin sifonier :)
Sus In jos
paul monarkydstul
Equius e coios
paul monarkydstul


Mesaje : 1855
Grist : 164
Data de inscriere : 26/02/2012
Varsta : 27
Patron troll : Equius Zahhak

get naked and then Empty
MesajSubiect: Re: get naked and then   get naked and then Icon_minitimeMier Sept 12, 2012 2:49 am

Eu de obicei dorm cu un maieu verde şi pantaloni roz cu ursuleţi cu aripioare, pantalonii ăia nu au sens.
Sus In jos
Madotsuki
Rogue of Heart
Madotsuki


Mesaje : 739
Grist : 90
Data de inscriere : 20/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Brasov
Patron troll : Terezi Pyrope

get naked and then Empty
MesajSubiect: Re: get naked and then   get naked and then Icon_minitimeMier Sept 12, 2012 2:53 am

Haha nu stiu de ce dar ma asteptam sa dormi in maiou si in pantaloni cu vreun model dragut.
Sus In jos
paul monarkydstul
Equius e coios
paul monarkydstul


Mesaje : 1855
Grist : 164
Data de inscriere : 26/02/2012
Varsta : 27
Patron troll : Equius Zahhak

get naked and then Empty
MesajSubiect: Re: get naked and then   get naked and then Icon_minitimeMier Sept 12, 2012 2:54 am

Madotsuki a scris:
Haha nu stiu de ce dar ma asteptam sa dormi in maiou si in pantaloni cu vreun model dragut.

Tu în ce dormi 8D ?
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

get naked and then Empty
MesajSubiect: Re: get naked and then   get naked and then Icon_minitimeMier Sept 12, 2012 2:55 am

Am un tank top gri care-mi place mult... da' mă strâng pantalonii de la el şi stau într-unii lungi, albi, cu bulinuţe şi cerculeţe hot pink şi lila Sweat
Sus In jos
Madotsuki
Rogue of Heart
Madotsuki


Mesaje : 739
Grist : 90
Data de inscriere : 20/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Brasov
Patron troll : Terezi Pyrope

get naked and then Empty
MesajSubiect: Re: get naked and then   get naked and then Icon_minitimeMier Sept 12, 2012 3:03 am

Oh doamne de ce aveti pijamale asa dragute >w<
Eu? Am foarte multe din moment ce mama are un complex de a cumpara o mie de pijamale in fiecare saptamana... -_-''' Dar cred ca preferata mea e o bluza lunga si lalaie alba pe care sunt desenate trei perechi de ochelari Ben Stiller rosii
Sus In jos
Psii Diddy

Psii Diddy


Mesaje : 1062
Grist : 108
Data de inscriere : 19/04/2012
Varsta : 28
Localizare : Somewhere over the rainbow
Patron troll : Gamzee Makara

get naked and then Empty
MesajSubiect: Re: get naked and then   get naked and then Icon_minitimeMier Sept 12, 2012 3:06 am

....a large t-shirt with a panda sau oite sau lupi [i keep changin'em man.] and orange/black sweat pants or striped black'n'white pants.??? sau varianta de vara navy shorts and striped tanktop?
Sus In jos
Pickle

Pickle


Mesaje : 993
Grist : 70
Data de inscriere : 10/09/2012
Varsta : 24
Localizare : Braşov
Patron troll : Kanaya Maryam

get naked and then Empty
MesajSubiect: Re: get naked and then   get naked and then Icon_minitimeMier Sept 12, 2012 3:37 am

Pfahaha.. intr-un tricoul super lung si larg si chiloti. https://2img.net/u/2616/27/26/96/smiles/2097543208.gif
Sus In jos
Milcşeic
Heir of Hope
Milcşeic


Mesaje : 1960
Grist : 48
Data de inscriere : 14/02/2012
Varsta : 26
Localizare : Alternia
Patron troll : Aradia Megido

get naked and then Empty
MesajSubiect: Re: get naked and then   get naked and then Icon_minitimeMier Sept 12, 2012 3:48 am

Tricou (la intamplare, sa fie mai de casa) si niste boxeri laaargi pe care ii am de... 3 ani.

In noptile de vara, mai dormeam doar in boxeri.

Iar iarna... bluza plus pantaloni, bluza imi place ca are dungi, iar pantalonii nu ma strang pe pula ca ceilalti.

Sus In jos
Pickle

Pickle


Mesaje : 993
Grist : 70
Data de inscriere : 10/09/2012
Varsta : 24
Localizare : Braşov
Patron troll : Kanaya Maryam

get naked and then Empty
MesajSubiect: Re: get naked and then   get naked and then Icon_minitimeMier Sept 12, 2012 4:19 am

Milcseic Buseu a scris:
iar pantalonii nu ma strang pe pula ca ceilalti.

PFAHAHAHAHAHA. Gay 1
Sus In jos
Milcşeic
Heir of Hope
Milcşeic


Mesaje : 1960
Grist : 48
Data de inscriere : 14/02/2012
Varsta : 26
Localizare : Alternia
Patron troll : Aradia Megido

get naked and then Empty
MesajSubiect: Re: get naked and then   get naked and then Icon_minitimeMier Sept 12, 2012 4:31 am

Dr.Pickle a scris:
Milcseic Buseu a scris:
iar pantalonii nu ma strang pe pula ca ceilalti.

PFAHAHAHAHAHA. Gay 1

But that's a hand...
Sus In jos
Nonary

Nonary


Mesaje : 96
Grist : 11
Data de inscriere : 19/04/2012
Varsta : 29
Localizare : la mare
Patron troll : Nepeta Leijon

get naked and then Empty
MesajSubiect: Re: get naked and then   get naked and then Icon_minitimeMier Sept 12, 2012 4:54 am

Pijamale de vară: tank top alb şi shorts de culori diferite în fiecare săptămână (adică roz închis, bleo cu norişori, cu flori, cu inimioare, carouri etc)
Pijamale de primăvară, toamnă şi iarnă : tricou de casă şi pantaloni lungi sau shorts, depinde de cât de cald e (dar aici nu mai am culoarea roz, că na)

Şi dacă tot zici că vrei să ne faci chibi, genderbend me şi fă-mi barbă. No, jk, desenează-mă cum vrei, dar mă gândeam că ar fi mai amuzant aşa I love it more
Sus In jos
Madotsuki
Rogue of Heart
Madotsuki


Mesaje : 739
Grist : 90
Data de inscriere : 20/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Brasov
Patron troll : Terezi Pyrope

get naked and then Empty
MesajSubiect: Re: get naked and then   get naked and then Icon_minitimeMier Sept 12, 2012 7:27 am

Lol nonary ok te fac si genderbent , iubesc sa fac versiuni genderbent. Also , Milk nu stiu cum arati , deci daca nu vrei sa fie vreun strain in pijamalele tale spune-mi macar cum arata freza ta si ce culoare are (chibii mei nu au ochi deci parul cam face toata chestia...)
Sus In jos
Bluejay
Sylph of Life
Bluejay


Mesaje : 979
Grist : 59
Data de inscriere : 26/02/2012
Varsta : 28
Localizare : Constanta
Patron troll : Gamzee Makara

get naked and then Empty
MesajSubiect: Re: get naked and then   get naked and then Icon_minitimeMier Sept 12, 2012 7:48 am

Eu am niste pijamale preferate.Pantalonii sunt albastrii inchisi cu stelute albe,si bluza...ma rog tricoul e cu tatty teddy...cu poza asta in mijloc:3 https://i.imgur.com/TX2F2.jpg
Sus In jos
Milcşeic
Heir of Hope
Milcşeic


Mesaje : 1960
Grist : 48
Data de inscriere : 14/02/2012
Varsta : 26
Localizare : Alternia
Patron troll : Aradia Megido

get naked and then Empty
MesajSubiect: Re: get naked and then   get naked and then Icon_minitimeMier Sept 12, 2012 11:33 am

Madotsuki a scris:
Lol nonary ok te fac si genderbent , iubesc sa fac versiuni genderbent. Also , Milk nu stiu cum arati , deci daca nu vrei sa fie vreun strain in pijamalele tale spune-mi macar cum arata freza ta si ce culoare are (chibii mei nu au ochi deci parul cam face toata chestia...)

Par scurt, saten inchis, ciufulit. Anyway, daca gasesc o poza buna cu mine, iti dau.
Sus In jos
dark vodka pointman night

dark vodka pointman night


Mesaje : 1020
Grist : 96
Data de inscriere : 19/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Constanta
Patron troll : Aradia Megido

get naked and then Empty
MesajSubiect: Re: get naked and then   get naked and then Icon_minitimeMier Sept 12, 2012 12:59 pm

Wow, sunt singura de aici care doarme in primii pantaloni si primul tricou negru din dulap ( nu ca ar fi multe alte culori, surprinzator) pe care il apuca?
Sa zicem ca iarna imi iau pijamalele preferate cu caluti rotofei. v w v
Sus In jos
Milcşeic
Heir of Hope
Milcşeic


Mesaje : 1960
Grist : 48
Data de inscriere : 14/02/2012
Varsta : 26
Localizare : Alternia
Patron troll : Aradia Megido

get naked and then Empty
MesajSubiect: Re: get naked and then   get naked and then Icon_minitimeJoi Sept 13, 2012 3:45 am

Darkkyful a scris:
Wow, sunt singura de aici care doarme in primii pantaloni si primul tricou negru din dulap ( nu ca ar fi multe alte culori, surprinzator) pe care il apuca?
Sa zicem ca iarna imi iau pijamalele preferate cu caluti rotofei. v w v

Sunt singurul de aici care nu are pijamale cu animale?
Sus In jos
dark vodka pointman night

dark vodka pointman night


Mesaje : 1020
Grist : 96
Data de inscriere : 19/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Constanta
Patron troll : Aradia Megido

get naked and then Empty
MesajSubiect: Re: get naked and then   get naked and then Icon_minitimeJoi Sept 13, 2012 3:55 am

Aparent, da.
Don't worry Milcseic. Acum stiu ce o sa-ti trimit prin posta de Craciun. (ramane de vazut cu ce monstrozitatii o sa fie pijamalele, mwahahah. )
Sus In jos
Madotsuki
Rogue of Heart
Madotsuki


Mesaje : 739
Grist : 90
Data de inscriere : 20/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Brasov
Patron troll : Terezi Pyrope

get naked and then Empty
MesajSubiect: Re: get naked and then   get naked and then Icon_minitimeJoi Sept 13, 2012 4:18 am

Caluti de mare
Sus In jos
Eipal
Seer of Mind
Eipal


Mesaje : 665
Grist : 22
Data de inscriere : 15/02/2012
Varsta : 28
Localizare : LAND OF BRAINS AND FIRE
Patron troll : Tavros Nitram

get naked and then Empty
MesajSubiect: Re: get naked and then   get naked and then Icon_minitimeJoi Sept 13, 2012 4:19 am

Milcseic Buseu a scris:
Darkkyful a scris:
Wow, sunt singura de aici care doarme in primii pantaloni si primul tricou negru din dulap ( nu ca ar fi multe alte culori, surprinzator) pe care il apuca?
Sa zicem ca iarna imi iau pijamalele preferate cu caluti rotofei. v w v

Sunt singurul de aici care nu are pijamale cu animale?

Nope. Nu prea imi pasa cu ce dorm... Poate sa fie orice. Chiar si un tricou rainbow... Yawn
Sus In jos
Milcşeic
Heir of Hope
Milcşeic


Mesaje : 1960
Grist : 48
Data de inscriere : 14/02/2012
Varsta : 26
Localizare : Alternia
Patron troll : Aradia Megido

get naked and then Empty
MesajSubiect: Re: get naked and then   get naked and then Icon_minitimeJoi Sept 13, 2012 4:21 am

get naked and then 3953135812
Sus In jos
Pickle

Pickle


Mesaje : 993
Grist : 70
Data de inscriere : 10/09/2012
Varsta : 24
Localizare : Braşov
Patron troll : Kanaya Maryam

get naked and then Empty
MesajSubiect: Re: get naked and then   get naked and then Icon_minitimeDum Sept 23, 2012 10:58 am

Yo guys, Mufla might sue me if I make any more posts... so... ziceti-mi aici. I want to know how you look, ALL OF YOU. get naked and then 2276801876 Vreau descrieri foarte detaliate ale trasaturilor fizice saaaau o poza, daca nu va e friCA CA o sa apareti pe prima pagina din Can-Can. [de la Mado,Dani,Dall si Nonary n-am nevoie] Am planuri mari cu chipurile voastre. Hurr Hurr
Sus In jos
paul monarkydstul
Equius e coios
paul monarkydstul


Mesaje : 1855
Grist : 164
Data de inscriere : 26/02/2012
Varsta : 27
Patron troll : Equius Zahhak

get naked and then Empty
MesajSubiect: Re: get naked and then   get naked and then Icon_minitimeDum Sept 23, 2012 11:00 am

Dr.Pickle a scris:
. [de la Mado,Dani,Dall si Nonary n-am nevoie] Am planuri mari cu chipurile voastre. get naked and then 3684612573
Highly not impressed
Sus In jos
Pickle

Pickle


Mesaje : 993
Grist : 70
Data de inscriere : 10/09/2012
Varsta : 24
Localizare : Braşov
Patron troll : Kanaya Maryam

get naked and then Empty
MesajSubiect: Re: get naked and then   get naked and then Icon_minitimeDum Sept 23, 2012 11:01 am

Deenah a scris:
Dr.Pickle a scris:
. [de la Mado,Dani,Dall si Nonary n-am nevoie] Am planuri mari cu chipurile voastre. get naked and then 3684612573
get naked and then 155946891
Ce-ti trebe tu? Vreau sa fac ceva.
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

get naked and then Empty
MesajSubiect: Re: get naked and then   get naked and then Icon_minitimeDum Sept 23, 2012 11:09 am

Dr.Pickle a scris:
Mufla might sue me if I make any more posts...
What? Why? O_o Nu sunt unul dintre adminii ăia tight-assed. Nici măcar nu sunt reguli aici, for fuck's sake.

Dr.Pickle a scris:
Am planuri mari cu chipurile voastre.
Ce planuri, mai exact?
Sus In jos
Continut sponsorizat





get naked and then Empty
MesajSubiect: Re: get naked and then   get naked and then Icon_minitime

Sus In jos
 
get naked and then
Sus 
Pagina 1 din 5Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Rostuck :: Off topic-
Mergi direct la: