Rostuck
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  GalerieGalerie  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Plozii originali vs. plozii de după scratch

In jos 
5 participanți

Şi plodul tău preferat e...
John Egbert
Plozii originali vs. plozii de după scratch Vote_lcap22%Plozii originali vs. plozii de după scratch Vote_rcap
 22% [ 2 ]
Rose Lalonde
Plozii originali vs. plozii de după scratch Vote_lcap0%Plozii originali vs. plozii de după scratch Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Dave Strider
Plozii originali vs. plozii de după scratch Vote_lcap22%Plozii originali vs. plozii de după scratch Vote_rcap
 22% [ 2 ]
Jade Harley
Plozii originali vs. plozii de după scratch Vote_lcap11%Plozii originali vs. plozii de după scratch Vote_rcap
 11% [ 1 ]
Jane Crocker
Plozii originali vs. plozii de după scratch Vote_lcap0%Plozii originali vs. plozii de după scratch Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Roxy Lalonde
Plozii originali vs. plozii de după scratch Vote_lcap33%Plozii originali vs. plozii de după scratch Vote_rcap
 33% [ 3 ]
Dirk Strider
Plozii originali vs. plozii de după scratch Vote_lcap11%Plozii originali vs. plozii de după scratch Vote_rcap
 11% [ 1 ]
Jake English
Plozii originali vs. plozii de după scratch Vote_lcap0%Plozii originali vs. plozii de după scratch Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Total voturi : 9
 

AutorMesaj
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Plozii originali vs. plozii de după scratch Empty
MesajSubiect: Plozii originali vs. plozii de după scratch   Plozii originali vs. plozii de după scratch Icon_minitimeVin Feb 17, 2012 9:29 am

Pentru că se vorbeşte prea mult de trolli aici. Ce crezi despre plozi? Îţi plac mai mult ăştia noi sau cei de dinainte?

Să-ncepem cu primii. Nu sunt fană John. Defapt mi se pare al dreq de plictisitor, şi asta m-a făcut să amân de câteva ori cititul webcomicului. Da' după ce-am trecut de John Homestuck a devenit mişto. Rose are o fire interesantă, Dave mă distrează şi Jade... şi Jade e aproape acceptabilă. And now, the scratch kids. Jane, la fel ca John, nu mi-a plăcut din prima. Defapt John e aproape ok în comparaţie cu ea. În schimb mi-a plăcut Jake, cu toate ciudăţeniile şi naivitatea darrr după ultimul update (Vorbesc de [S] Prince of Heart: Rise up.) mi se pare doar un puşti răzgâiat... I mean, de ce dracu încă vrea să ia bateria lui Brobot după ce l-a salvat de afurisitul de capricorn? În fine. Şi Roxy mi s-a părut mişto de la început (şi încă nu mi-am schimbat părerea despre ea), tipa asta şi Dirk sunt motivele pentru care Scratch Kids nu sunt complet ruinaţi. Dirk nu mi s-a părut cine ştie ce de la început, îmi plăcea mai mult Auto-Responder. Dar. După update-ul ăsta, să recunoaştem. N-o să-ţi faci niciodată o intrare la fel de badass ca tipu' ăsta. Ok, destul aberat, vreau părerile voastre.
Sus In jos
Eipal
Seer of Mind
Eipal


Mesaje : 665
Grist : 22
Data de inscriere : 15/02/2012
Varsta : 28
Localizare : LAND OF BRAINS AND FIRE
Patron troll : Tavros Nitram

Plozii originali vs. plozii de după scratch Empty
MesajSubiect: Re: Plozii originali vs. plozii de după scratch   Plozii originali vs. plozii de după scratch Icon_minitimeVin Feb 17, 2012 9:49 am

John. E personajul principal, nu? Si imi place cum face cand se enerveaza (cand a dat cursorul pe el), dupa el urmeaza Jade. De zgariati n-aveam cum sa stiu, dar imi place Dirk.
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Plozii originali vs. plozii de după scratch Empty
MesajSubiect: Re: Plozii originali vs. plozii de după scratch   Plozii originali vs. plozii de după scratch Icon_minitimeVin Feb 17, 2012 10:22 am

Păi de unde pisici îţi place Dirk dacă nu ştii de el .__.
Sus In jos
Eipal
Seer of Mind
Eipal


Mesaje : 665
Grist : 22
Data de inscriere : 15/02/2012
Varsta : 28
Localizare : LAND OF BRAINS AND FIRE
Patron troll : Tavros Nitram

Plozii originali vs. plozii de după scratch Empty
MesajSubiect: Re: Plozii originali vs. plozii de după scratch   Plozii originali vs. plozii de după scratch Icon_minitimeVin Feb 17, 2012 11:11 am

Muflă a scris:
Păi de unde pisici îţi place Dirk dacă nu ştii de el .__.

Ai auzit de Wiki? Normal ca ai auzit... De acolo. -_-
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Plozii originali vs. plozii de după scratch Empty
MesajSubiect: Re: Plozii originali vs. plozii de după scratch   Plozii originali vs. plozii de după scratch Icon_minitimeVin Feb 17, 2012 12:14 pm

Eipăl a scris:
Muflă a scris:
Păi de unde pisici îţi place Dirk dacă nu ştii de el .__.

Ai auzit de Wiki? Normal ca ai auzit... De acolo. -_-
Omule, de ce citeşti chestia aia, it will spoil all the story .__.
Sus In jos
Eipal
Seer of Mind
Eipal


Mesaje : 665
Grist : 22
Data de inscriere : 15/02/2012
Varsta : 28
Localizare : LAND OF BRAINS AND FIRE
Patron troll : Tavros Nitram

Plozii originali vs. plozii de după scratch Empty
MesajSubiect: Re: Plozii originali vs. plozii de după scratch   Plozii originali vs. plozii de după scratch Icon_minitimeVin Feb 17, 2012 12:41 pm

Muflă a scris:
Eipăl a scris:
Muflă a scris:
Păi de unde pisici îţi place Dirk dacă nu ştii de el .__.

Ai auzit de Wiki? Normal ca ai auzit... De acolo. -_-
Omule, de ce citeşti chestia aia, it will spoil all the story .__.

idk... e plictisitor pana ajungi la "subiect", cu toate flash-urile alea... :|
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Plozii originali vs. plozii de după scratch Empty
MesajSubiect: Re: Plozii originali vs. plozii de după scratch   Plozii originali vs. plozii de după scratch Icon_minitimeVin Feb 17, 2012 12:46 pm

Eipăl a scris:
Muflă a scris:
Eipăl a scris:
Muflă a scris:
Păi de unde pisici îţi place Dirk dacă nu ştii de el .__.

Ai auzit de Wiki? Normal ca ai auzit... De acolo. -_-
Omule, de ce citeşti chestia aia, it will spoil all the story .__.

idk... e plictisitor pana ajungi la "subiect", cu toate flash-urile alea... :|
Păi nu mai citi dacă nu-ţi place... ce înseamnă "subiectul" pentru tine?
Sus In jos
Milcşeic
Heir of Hope
Milcşeic


Mesaje : 1960
Grist : 48
Data de inscriere : 14/02/2012
Varsta : 26
Localizare : Alternia
Patron troll : Aradia Megido

Plozii originali vs. plozii de după scratch Empty
MesajSubiect: Re: Plozii originali vs. plozii de după scratch   Plozii originali vs. plozii de după scratch Icon_minitimeVin Feb 17, 2012 2:28 pm

L-am pus pe Dave.E tare tipul.
Sus In jos
Eipal
Seer of Mind
Eipal


Mesaje : 665
Grist : 22
Data de inscriere : 15/02/2012
Varsta : 28
Localizare : LAND OF BRAINS AND FIRE
Patron troll : Tavros Nitram

Plozii originali vs. plozii de după scratch Empty
MesajSubiect: Re: Plozii originali vs. plozii de după scratch   Plozii originali vs. plozii de după scratch Icon_minitimeSam Feb 25, 2012 7:55 am

Milcseic Buseu a scris:
L-am pus pe Dave.E tare tipul.

Depinde ce intelegi prin "tare"... Daca te referi la genul de tip care se da maresi d' astea, atunci da, e tare... Sincer, mie nu-mi place tipu'... -__-
Sus In jos
paul monarkydstul
Equius e coios
paul monarkydstul


Mesaje : 1855
Grist : 164
Data de inscriere : 26/02/2012
Varsta : 27
Patron troll : Equius Zahhak

Plozii originali vs. plozii de după scratch Empty
MesajSubiect: Re: Plozii originali vs. plozii de după scratch   Plozii originali vs. plozii de după scratch Icon_minitimeDum Feb 26, 2012 1:29 am

Nici Jade nici John nu sunt caractere pe gustul meu. Rose si Dave într-adevăr sunt interesanţi.
Dar parcă mai amuzanţi ar fi copiii Alpha.
În ordine ,cel mai mult îmi place de Dirk,apoi de Jake,apoi de Roxy ,care este urmată de Jane.
Sus In jos
Bluejay
Sylph of Life
Bluejay


Mesaje : 979
Grist : 59
Data de inscriere : 26/02/2012
Varsta : 28
Localizare : Constanta
Patron troll : Gamzee Makara

Plozii originali vs. plozii de după scratch Empty
MesajSubiect: Re: Plozii originali vs. plozii de după scratch   Plozii originali vs. plozii de după scratch Icon_minitimeDum Feb 26, 2012 12:21 pm

Mie imi place si John si Jade...mi-a fost cam greu sa ma gandesc...da am ales-o pe Jade:)
Sus In jos
Eipal
Seer of Mind
Eipal


Mesaje : 665
Grist : 22
Data de inscriere : 15/02/2012
Varsta : 28
Localizare : LAND OF BRAINS AND FIRE
Patron troll : Tavros Nitram

Plozii originali vs. plozii de după scratch Empty
MesajSubiect: Re: Plozii originali vs. plozii de după scratch   Plozii originali vs. plozii de după scratch Icon_minitimeDum Feb 26, 2012 12:22 pm

So, pre-scratch wins... For now.
Sus In jos
Bluejay
Sylph of Life
Bluejay


Mesaje : 979
Grist : 59
Data de inscriere : 26/02/2012
Varsta : 28
Localizare : Constanta
Patron troll : Gamzee Makara

Plozii originali vs. plozii de după scratch Empty
MesajSubiect: Re: Plozii originali vs. plozii de după scratch   Plozii originali vs. plozii de după scratch Icon_minitimeDum Feb 26, 2012 12:34 pm

Dap:o)
Sus In jos
Continut sponsorizat





Plozii originali vs. plozii de după scratch Empty
MesajSubiect: Re: Plozii originali vs. plozii de după scratch   Plozii originali vs. plozii de după scratch Icon_minitime

Sus In jos
 
Plozii originali vs. plozii de după scratch
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Rostuck :: Discuţii generale-
Mergi direct la: