Rostuck
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  GalerieGalerie  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Redefining dark... WHAT?

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Milcşeic
Heir of Hope
Milcşeic


Mesaje : 1960
Grist : 48
Data de inscriere : 14/02/2012
Varsta : 26
Localizare : Alternia
Patron troll : Aradia Megido

Redefining dark... WHAT? Empty
MesajSubiect: Redefining dark... WHAT?   Redefining dark... WHAT? Icon_minitimeJoi Aug 23, 2012 8:08 am

Is... is THIS... what the fuckity fuck is this?




Redefining dark... WHAT? 2907559942 Redefining dark... WHAT? 2907559942
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Redefining dark... WHAT? Empty
MesajSubiect: Re: Redefining dark... WHAT?   Redefining dark... WHAT? Icon_minitimeJoi Aug 23, 2012 8:21 am

Yeah, that was... a little bit weird. Nu ştiu ce să spun, nu prea sunt în poziţie să comentez la fetişurile altora. Dacă aşa se scrie-n română. Futu-i, în dex mi-a dat cu totul altceva, dar dac-aş fi scris cu "sh" ar fi apărut cocălăresc ;__;


Ultima editare efectuata de catre Muflă in Joi Aug 23, 2012 8:24 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Milcşeic
Heir of Hope
Milcşeic


Mesaje : 1960
Grist : 48
Data de inscriere : 14/02/2012
Varsta : 26
Localizare : Alternia
Patron troll : Aradia Megido

Redefining dark... WHAT? Empty
MesajSubiect: Re: Redefining dark... WHAT?   Redefining dark... WHAT? Icon_minitimeJoi Aug 23, 2012 8:23 am

Muflă a scris:
Yeah, that was... a little bit weird. Nu ştiu ce să spun, nu prea sunt în poziţie să comentez la fetişurile altora

Yeah, but de unde a făcut rost de toate alea? Redefining dark... WHAT? 2907559942
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Redefining dark... WHAT? Empty
MesajSubiect: Re: Redefining dark... WHAT?   Redefining dark... WHAT? Icon_minitimeJoi Aug 23, 2012 8:25 am

Milcseic Buseu a scris:
Muflă a scris:
Yeah, that was... a little bit weird. Nu ştiu ce să spun, nu prea sunt în poziţie să comentez la fetişurile altora

Yeah, but de unde a făcut rost de toate alea? Redefining dark... WHAT? 2907559942
Pizda falsă e de la sex shop, craniile nu se găsesc chiar atât de greu dacă ştii cu cine să vorbeşti şi sângele e probabil de la un porc sau ceva.
Sus In jos
Milcşeic
Heir of Hope
Milcşeic


Mesaje : 1960
Grist : 48
Data de inscriere : 14/02/2012
Varsta : 26
Localizare : Alternia
Patron troll : Aradia Megido

Redefining dark... WHAT? Empty
MesajSubiect: Re: Redefining dark... WHAT?   Redefining dark... WHAT? Icon_minitimeJoi Aug 23, 2012 8:27 am

Muflă a scris:
Milcseic Buseu a scris:
Muflă a scris:
Yeah, that was... a little bit weird. Nu ştiu ce să spun, nu prea sunt în poziţie să comentez la fetişurile altora

Yeah, but de unde a făcut rost de toate alea? Redefining dark... WHAT? 2907559942
Pizda falsă e de la sex shop, craniile nu se găsesc chiar atât de greu dacă ştii cu cine să vorbeşti şi sângele e probabil de la un porc sau ceva.

A, era falsă. Pizda aia mă lăsase rece... şi iniţial credeam că aia era pula lui tăiată.

Mi-am adus aminte de o fază dintr-un film când şi-a tăiat unul pula că i-a interzis una să se masturbeze.
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Redefining dark... WHAT? Empty
MesajSubiect: Re: Redefining dark... WHAT?   Redefining dark... WHAT? Icon_minitimeJoi Aug 23, 2012 8:31 am

Milcseic Buseu a scris:
Mi-am adus aminte de o fază dintr-un film când şi-a tăiat unul pula că i-a interzis una să se masturbeze.
De ce i-ai interzice cuiva să se masturbeze? De ce şi-ar tăia cineva scula pentru că i-a interzis una să se masturbeze? Sunt atâtea "de ce"-uri. Ce drac de film era ăla?
Sus In jos
Milcşeic
Heir of Hope
Milcşeic


Mesaje : 1960
Grist : 48
Data de inscriere : 14/02/2012
Varsta : 26
Localizare : Alternia
Patron troll : Aradia Megido

Redefining dark... WHAT? Empty
MesajSubiect: Re: Redefining dark... WHAT?   Redefining dark... WHAT? Icon_minitimeJoi Aug 23, 2012 8:34 am

Muflă a scris:
Milcseic Buseu a scris:
Mi-am adus aminte de o fază dintr-un film când şi-a tăiat unul pula că i-a interzis una să se masturbeze.
De ce i-ai interzice cuiva să se masturbeze? De ce şi-ar tăia cineva scula pentru că i-a interzis una să se masturbeze? Sunt atâtea "de ce"-uri. Ce drac de film era ăla?

Unul din Norvegia. Tot filmul e cam ciudat.
Păăăi ăla a dormit cu aia şi de dimineaţă ăsta se masturba şi aia era "Nici acum nu te poţi abţine? Eww " şi ăla s-a enervat dintr-odată şi a luat o chestie electrică şi... blood everywhere.
Când găsesc cum se numeşte filmul, îţi zic
Sus In jos
Milcşeic
Heir of Hope
Milcşeic


Mesaje : 1960
Grist : 48
Data de inscriere : 14/02/2012
Varsta : 26
Localizare : Alternia
Patron troll : Aradia Megido

Redefining dark... WHAT? Empty
MesajSubiect: Re: Redefining dark... WHAT?   Redefining dark... WHAT? Icon_minitimeJoi Aug 23, 2012 8:36 am

Milcseic Buseu a scris:
Muflă a scris:
Milcseic Buseu a scris:
Mi-am adus aminte de o fază dintr-un film când şi-a tăiat unul pula că i-a interzis una să se masturbeze.
De ce i-ai interzice cuiva să se masturbeze? De ce şi-ar tăia cineva scula pentru că i-a interzis una să se masturbeze? Sunt atâtea "de ce"-uri. Ce drac de film era ăla?

Unul din Norvegia. Tot filmul e cam ciudat.
Păăăi ăla a dormit cu aia şi de dimineaţă ăsta se masturba şi aia era "Nici acum nu te poţi abţine? Redefining dark... WHAT? 3599177821 " şi ăla s-a enervat dintr-odată şi a luat o chestie electrică şi... blood everywhere.
Când găsesc cum se numeşte filmul, îţi zic

L-am găsit Cool
http://www.cinemagia.ro/filme/fatso-445659/
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Redefining dark... WHAT? Empty
MesajSubiect: Re: Redefining dark... WHAT?   Redefining dark... WHAT? Icon_minitimeJoi Aug 23, 2012 8:40 am

O să mă uit la el când am timp
Sus In jos
Milcşeic
Heir of Hope
Milcşeic


Mesaje : 1960
Grist : 48
Data de inscriere : 14/02/2012
Varsta : 26
Localizare : Alternia
Patron troll : Aradia Megido

Redefining dark... WHAT? Empty
MesajSubiect: Re: Redefining dark... WHAT?   Redefining dark... WHAT? Icon_minitimeJoi Aug 23, 2012 8:42 am

Muflă a scris:
O să mă uit la el când am timp

It's weird. Poate d-aia l-au dat la TV la 2 noaptea...
Anyway o să-ţi placă (,) comicurile. Mai ales când ejaculează şi inundă o petrecere cu spermă Redefining dark... WHAT? 2191158065
Sus In jos
Continut sponsorizat





Redefining dark... WHAT? Empty
MesajSubiect: Re: Redefining dark... WHAT?   Redefining dark... WHAT? Icon_minitime

Sus In jos
 
Redefining dark... WHAT?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Dark.

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Rostuck :: Off topic-
Mergi direct la: