Rostuck
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  GalerieGalerie  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Si forumu' ii linistit...

In jos 
+4
Milcşeic
Bluejay
dark vodka pointman night
Madotsuki
8 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Madotsuki
Rogue of Heart
Madotsuki


Mesaje : 739
Grist : 90
Data de inscriere : 20/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Brasov
Patron troll : Terezi Pyrope

Si forumu' ii linistit... Empty
MesajSubiect: Si forumu' ii linistit...   Si forumu' ii linistit... Icon_minitimeJoi Iul 26, 2012 3:33 am

And when the green little house that announces a new message finally flashes ... it turn out it's just Madostuki that's bragging about her new sweet loot .
Spoiler:

I'm done .u.
Sus In jos
dark vodka pointman night

dark vodka pointman night


Mesaje : 1020
Grist : 96
Data de inscriere : 19/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Constanta
Patron troll : Aradia Megido

Si forumu' ii linistit... Empty
MesajSubiect: Re: Si forumu' ii linistit...   Si forumu' ii linistit... Icon_minitimeJoi Iul 26, 2012 6:31 am

Whoa Mado. Look at that shirt screaming swaaaaag.
Dar nu se compara cu..."Isi rupe pielea ca sa dezvaluie tricoul cu Hero of Time." TIME BITCHES.
Alas, mi-e lene sa-mi fac poza in el, so here, have a picture of my sexeh horse on it.
Spoiler:
Cand l-ai comandat? :D Also, I dare you so confectiunezi un mini breloc Dirk-kun.
Sus In jos
Madotsuki
Rogue of Heart
Madotsuki


Mesaje : 739
Grist : 90
Data de inscriere : 20/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Brasov
Patron troll : Terezi Pyrope

Si forumu' ii linistit... Empty
MesajSubiect: Re: Si forumu' ii linistit...   Si forumu' ii linistit... Icon_minitimeJoi Iul 26, 2012 6:40 am

Ohh Ahh ooh Dark , your horse , your horse Dark , most sexy thing ever yess ahh . Only your TIMEEE shirt can outstand it's sex appeal . (i kno you bought it for Aradia reasons but it can also be Dave's haha. We're like a perfect fit >w<)
Oh siiii am gasit tricoul in H&M apoi m-am dus la locul ala unde iti imprima chestii pe tricou si gata 8D Instant swag~
CHALLENGE ACCEPTED! Daca imi iese (si o sa imi iasa) O sa ti-l dau la Niji ^ ^ drept scuze ca n-am avut destule inele la Otaku >.<
Sus In jos
dark vodka pointman night

dark vodka pointman night


Mesaje : 1020
Grist : 96
Data de inscriere : 19/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Constanta
Patron troll : Aradia Megido

Si forumu' ii linistit... Empty
MesajSubiect: Re: Si forumu' ii linistit...   Si forumu' ii linistit... Icon_minitimeJoi Iul 26, 2012 6:51 am

My horse gets all the money. "Nechezat in fundal." Actually cand comandam tricoul ma gandeam la Dave, then I realised, Aradia =Zodia Mea = Time + Dave = Ultimate Time Bitches si am face palmed.
Whoa whoa, ofc ca o sa-ti iasa, you got some sick wicked talent chica. Dar nu stiu daca o sa vin la Niji. :c
Sus In jos
Madotsuki
Rogue of Heart
Madotsuki


Mesaje : 739
Grist : 90
Data de inscriere : 20/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Brasov
Patron troll : Terezi Pyrope

Si forumu' ii linistit... Empty
MesajSubiect: Re: Si forumu' ii linistit...   Si forumu' ii linistit... Icon_minitimeJoi Iul 26, 2012 7:42 am

EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEeEeEEEEEEeeeEeEeEeEeeeeEEeh?

De ce nu Dark? D: adica , adica... sunt sigura ca o sa aiba figurine cu personaje din WoW si ce-ti mai place tie C: si o sa fie fain. Cica la Niji e mai fain ca la Otaku... si si si.. HAAAAAAAI!
Adica ce? Eu vin chiar din Brasov hau hua hau si tu din Constanta nu-ti misti fundul??? rusine :C
Sus In jos
dark vodka pointman night

dark vodka pointman night


Mesaje : 1020
Grist : 96
Data de inscriere : 19/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Constanta
Patron troll : Aradia Megido

Si forumu' ii linistit... Empty
MesajSubiect: Re: Si forumu' ii linistit...   Si forumu' ii linistit... Icon_minitimeJoi Iul 26, 2012 7:55 am

Nu imi place WoW :c.
Si stiu ca o sa fie fain si alea alea, si stiu ca tu vi tocmai din Brasov si alea alea dar nu depinde de mine, depinde de maicamea, you know, ea imi da banii si alea alea.
In plus, e inceputul scolii, si maicamea are o fixatie cu 'sa nu lipsesti de la scoala hue hue hue'.
Sper sa o conving sa ma lase. In plus, am Swaaaaag de partea mea, poate reusesc. c:
Also, s-ar putea sa vin prin Brasov...?
Sus In jos
Madotsuki
Rogue of Heart
Madotsuki


Mesaje : 739
Grist : 90
Data de inscriere : 20/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Brasov
Patron troll : Terezi Pyrope

Si forumu' ii linistit... Empty
MesajSubiect: Re: Si forumu' ii linistit...   Si forumu' ii linistit... Icon_minitimeJoi Iul 26, 2012 8:11 am

CHIAR CHIAR CHIAR? CAND CAND CAND?
Sus In jos
dark vodka pointman night

dark vodka pointman night


Mesaje : 1020
Grist : 96
Data de inscriere : 19/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Constanta
Patron troll : Aradia Megido

Si forumu' ii linistit... Empty
MesajSubiect: Re: Si forumu' ii linistit...   Si forumu' ii linistit... Icon_minitimeJoi Iul 26, 2012 8:14 am

Whoa, hold your horse(s) (if you know what i mean).
Nu stiu, nu e nimic oficial, bluh. Dar sper sa venim, prin August maybe? Nu stiu. ; ___ ;
Sus In jos
Madotsuki
Rogue of Heart
Madotsuki


Mesaje : 739
Grist : 90
Data de inscriere : 20/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Brasov
Patron troll : Terezi Pyrope

Si forumu' ii linistit... Empty
MesajSubiect: Re: Si forumu' ii linistit...   Si forumu' ii linistit... Icon_minitimeJoi Iul 26, 2012 8:36 am

Oh God eu la inceputul lui August merg la mare xD .. ce potrivire.....bluh...
Well when you're settled tell me :3 ... poate avem noroc si sunt aici. Si cand mai iesi sa-mi zici pe la ce ora si unde mergi (cu parintii presupun) si o sa apar si eu acolo din pura intamplare si o sa putem sa fim ceva gen
''Oh DARK! dar ce faci aici? haha nu ma asteptam deloc sa te vad! Ce te aduce pe la noi?''
''Ooooh Madoo my girl! Dar cat de necunoscute sunt caile Domnului haha. Se pare ca destinul ne aduce impreuna. Ce inatamplare!''
''HA haha HAHAHA ha HAHA''
And we're gonna be tottaly awkward and scare the shit out of you mom xD
Sus In jos
dark vodka pointman night

dark vodka pointman night


Mesaje : 1020
Grist : 96
Data de inscriere : 19/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Constanta
Patron troll : Aradia Megido

Si forumu' ii linistit... Empty
MesajSubiect: Re: Si forumu' ii linistit...   Si forumu' ii linistit... Icon_minitimeJoi Iul 26, 2012 8:39 am

Whoa, awesome. Unde mai exact la mare? c;
Si noi probabil am veni pe la sfarsitul/mijlocul lui August, asa facem de obicei.
Si hey, ma descurc prin Brasov, vin pe la voi de cand aveam 3 ani. Stiu anumite zone ;D
Probabil maicamea s-ar uita lung la noi, ar zambii awkward si s-ar indeparta incet, pana ce nu o mai auzim, caci va spune FUCKASSESS.
Sus In jos
Madotsuki
Rogue of Heart
Madotsuki


Mesaje : 739
Grist : 90
Data de inscriere : 20/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Brasov
Patron troll : Terezi Pyrope

Si forumu' ii linistit... Empty
MesajSubiect: Re: Si forumu' ii linistit...   Si forumu' ii linistit... Icon_minitimeJoi Iul 26, 2012 9:12 am

Ha omg mama ta spune asa ceva? xD Oh va cazati la un hotel sau stati la cineva? Daca stati la cineva in ce zona e sau prin ce cartier?
Sus In jos
dark vodka pointman night

dark vodka pointman night


Mesaje : 1020
Grist : 96
Data de inscriere : 19/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Constanta
Patron troll : Aradia Megido

Si forumu' ii linistit... Empty
MesajSubiect: Re: Si forumu' ii linistit...   Si forumu' ii linistit... Icon_minitimeJoi Iul 26, 2012 9:29 am

Are momentele ei de Karkat nervos.
Si stam la Casa Armatei, langa parcul ala de la Primarie, you know. Nu stiu numele dar stiu sa ma orientez. :U
Sus In jos
Bluejay
Sylph of Life
Bluejay


Mesaje : 979
Grist : 59
Data de inscriere : 26/02/2012
Varsta : 28
Localizare : Constanta
Patron troll : Gamzee Makara

Si forumu' ii linistit... Empty
MesajSubiect: Re: Si forumu' ii linistit...   Si forumu' ii linistit... Icon_minitimeJoi Iul 26, 2012 10:14 am

Whooaaa...mi-am spart capul la cat am dat cu capul de bioruuSi forumu' ii linistit... 808724912

Sa-l porti sanatoasa draga meaSi forumu' ii linistit... 2625669947

Alsoo...cand l-ai dus sa iti imprime tricoul i-ai dat tu o poza cu simbolul lui Dave sau cum ca si eu vreau sa merg intr-o zi sa imi fac un tricou.:D

GREATT unde mai exact vei merge?In Eforie,Mamaia,2 Mai,Costinesti,Vama Veche?
Sus In jos
Milcşeic
Heir of Hope
Milcşeic


Mesaje : 1960
Grist : 48
Data de inscriere : 14/02/2012
Varsta : 26
Localizare : Alternia
Patron troll : Aradia Megido

Si forumu' ii linistit... Empty
MesajSubiect: Re: Si forumu' ii linistit...   Si forumu' ii linistit... Icon_minitimeJoi Iul 26, 2012 11:28 am

GUIZE, poate weekend-ul viitor imi arat fata pe la mare :D
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Si forumu' ii linistit... Empty
MesajSubiect: Re: Si forumu' ii linistit...   Si forumu' ii linistit... Icon_minitimeJoi Iul 26, 2012 11:40 am

Milcseic Buseu a scris:
GUIZE, poate weekend-ul viitor imi arat fata pe la mare :D
Dacă e să mergi, în ce staţiune te duci?
Sus In jos
Milcşeic
Heir of Hope
Milcşeic


Mesaje : 1960
Grist : 48
Data de inscriere : 14/02/2012
Varsta : 26
Localizare : Alternia
Patron troll : Aradia Megido

Si forumu' ii linistit... Empty
MesajSubiect: Re: Si forumu' ii linistit...   Si forumu' ii linistit... Icon_minitimeJoi Iul 26, 2012 12:02 pm

Muflă a scris:
Milcseic Buseu a scris:
GUIZE, poate weekend-ul viitor imi arat fata pe la mare :D
Dacă e să mergi, în ce staţiune te duci?

Nu stiu... pe langa Eforie.
Sus In jos
dark vodka pointman night

dark vodka pointman night


Mesaje : 1020
Grist : 96
Data de inscriere : 19/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Constanta
Patron troll : Aradia Megido

Si forumu' ii linistit... Empty
MesajSubiect: Re: Si forumu' ii linistit...   Si forumu' ii linistit... Icon_minitimeJoi Iul 26, 2012 12:07 pm

Hades, de ce se duce toata lumea in Eforie? . ___ .
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Si forumu' ii linistit... Empty
MesajSubiect: Re: Si forumu' ii linistit...   Si forumu' ii linistit... Icon_minitimeJoi Iul 26, 2012 12:38 pm

Darkkyful a scris:
Hades, de ce se duce toata lumea in Eforie? . ___ .
Locul e mişto şi ieftin, atâta timp cât nu eşti prea "cul" să fii înconjurat de moşnegi nu văd care-i problema... Şi nici măcar nu-s atât de mulţi, dacă te uiţi în apă sunt o grămadă de tipi buni acolo :3 ...şi perverşi de aproximativ 30 de ani care se uită spre mine de fiecare dată când vine un val mare şi-mi ia apa sutienul pentru a mia oară.
Sus In jos
Milcşeic
Heir of Hope
Milcşeic


Mesaje : 1960
Grist : 48
Data de inscriere : 14/02/2012
Varsta : 26
Localizare : Alternia
Patron troll : Aradia Megido

Si forumu' ii linistit... Empty
MesajSubiect: Re: Si forumu' ii linistit...   Si forumu' ii linistit... Icon_minitimeJoi Iul 26, 2012 12:43 pm

Darkkyful a scris:
Hades, de ce se duce toata lumea in Eforie? . ___ .

Chill, acolo am fost anu trecut. De fapt, nici nu-s sigur daca vin...
Sus In jos
dark vodka pointman night

dark vodka pointman night


Mesaje : 1020
Grist : 96
Data de inscriere : 19/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Constanta
Patron troll : Aradia Megido

Si forumu' ii linistit... Empty
MesajSubiect: Re: Si forumu' ii linistit...   Si forumu' ii linistit... Icon_minitimeJoi Iul 26, 2012 12:55 pm

I feel you Mufla, dar zic ca sunt si alte localitati pe langa Eforie cu cazare ieftina and shit.
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Si forumu' ii linistit... Empty
MesajSubiect: Re: Si forumu' ii linistit...   Si forumu' ii linistit... Icon_minitimeJoi Iul 26, 2012 1:06 pm

Darkkyful a scris:
I feel you Mufla, dar zic ca sunt si alte localitati pe langa Eforie cu cazare ieftina and shit.
Yeah, dar nu mi-a plăcut plaja la fel de mult. Cel puţin pe unde-am fost eu.
Sus In jos
Madotsuki
Rogue of Heart
Madotsuki


Mesaje : 739
Grist : 90
Data de inscriere : 20/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Brasov
Patron troll : Terezi Pyrope

Si forumu' ii linistit... Empty
MesajSubiect: Re: Si forumu' ii linistit...   Si forumu' ii linistit... Icon_minitimeJoi Iul 26, 2012 11:35 pm

Thanks Dana 8D. Pai m-am dus cu imaginea pe stic , gasesti usor pe google orice poza vrei..Te-as sfatui sa-ti scoti pe marime A5 ca a mea e A4 e si cam maricica xD.
Also , ma duc la Mamaia.
Sus In jos
Bluejay
Sylph of Life
Bluejay


Mesaje : 979
Grist : 59
Data de inscriere : 26/02/2012
Varsta : 28
Localizare : Constanta
Patron troll : Gamzee Makara

Si forumu' ii linistit... Empty
MesajSubiect: Re: Si forumu' ii linistit...   Si forumu' ii linistit... Icon_minitimeVin Iul 27, 2012 1:06 am

Yesssssss in Mamaia:D

Ty my darlingSi forumu' ii linistit... 2191158065
Sus In jos
paul monarkydstul
Equius e coios
paul monarkydstul


Mesaje : 1855
Grist : 164
Data de inscriere : 26/02/2012
Varsta : 27
Patron troll : Equius Zahhak

Si forumu' ii linistit... Empty
MesajSubiect: Re: Si forumu' ii linistit...   Si forumu' ii linistit... Icon_minitimeVin Iul 27, 2012 1:46 am

Daaaaa, veniţi la mare, veniţi, veniţi.
Sunt aşa de tentată să îmi imprim şi eu tricouri, pentru că nu am cum să îmi comaaand ahhh.
O să strâng banii de tricouri ieftine şi apoi o să le imprim. Aş face cu semnul lui Jane, Dirk, Jake, Rose şi poate Dave sau John. Ahh. Am un obiectiv de realizat în vara asta.
Also, să-l porţi sănătoasă pe-al tău, Mado.
Şi also, am atins atât tricoul cu Hero of Time cât şi atotatractivul cal. uwu
Sus In jos
Nonary

Nonary


Mesaje : 96
Grist : 11
Data de inscriere : 19/04/2012
Varsta : 29
Localizare : la mare
Patron troll : Nepeta Leijon

Si forumu' ii linistit... Empty
MesajSubiect: Re: Si forumu' ii linistit...   Si forumu' ii linistit... Icon_minitimeVin Iul 27, 2012 3:03 am

Madotsuki a scris:
Also , ma duc la Mamaia.

FINNALY, cineva care vine/se cazează prin preajma noastră. Ne anunţi şi pe noi când ajungi mai exact plsssssss.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Si forumu' ii linistit... Empty
MesajSubiect: Re: Si forumu' ii linistit...   Si forumu' ii linistit... Icon_minitime

Sus In jos
 
Si forumu' ii linistit...
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Rostuck :: Off topic-
Mergi direct la: