Rostuck
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  GalerieGalerie  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Erm... credeţi că ar fi nevoie să fac tutoriale? :/

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Erm... credeţi că ar fi nevoie să fac tutoriale? :/ Empty
MesajSubiect: Erm... credeţi că ar fi nevoie să fac tutoriale? :/   Erm... credeţi că ar fi nevoie să fac tutoriale? :/ Icon_minitimeDum Iun 24, 2012 10:28 am

Am văzut că sunt useri care nu reuşesc să pună imagini, nu se descurcă cu tag-urile pentru trolli and stuff like that... până acum nu m-am gândit la asta din moment ce mi se par chestii banale darrr se pare că unii au nevoie de ele O_o Şi dacă fac, ce ar trebui să fac?
  • BBCode (pus imagini, smileys, text colorat/mărit/whatever, scris ca trollii pentru roleplay and stuff like that)
  • Cum să-ţi modifici profilul (schimbat avatar, parolă, informaţii and stuff like that... again, chestii care mi se par evidente)
  • Cum să faci să nu mai primeşti mail-uri de fiecare dată când postează cineva
  • Cum să intri-ntr-un grup

Cam astea ar fi. Cred. Îmi mai scapă ceva? Ar trebui să fac şi despre Pesterchum sau sprite-uri (sunt destule pe MSPAF imo)?
Sus In jos
Eruzev
Inamicu' Poporului
Eruzev


Mesaje : 40
Grist : 0
Data de inscriere : 23/03/2012
Varsta : 29
Localizare : Land of Echoes And Noises
Patron troll : Gamzee Makara

Erm... credeţi că ar fi nevoie să fac tutoriale? :/ Empty
MesajSubiect: Re: Erm... credeţi că ar fi nevoie să fac tutoriale? :/   Erm... credeţi că ar fi nevoie să fac tutoriale? :/ Icon_minitimeDum Iun 24, 2012 10:47 am

Muflă a scris:
Am văzut că sunt useri care nu reuşesc să pună imagini, nu se descurcă cu tag-urile pentru trolli and stuff like that... până acum nu m-am gândit la asta din moment ce mi se par chestii banale darrr se pare că unii au nevoie de ele O_o Şi dacă fac, ce ar trebui să fac?
  • BBCode (pus imagini, smileys, text colorat/mărit/whatever, scris ca trollii pentru roleplay and stuff like that)
  • Cum să-ţi modifici profilul (schimbat avatar, parolă, informaţii and stuff like that... again, chestii care mi se par evidente)
  • Cum să faci să nu mai primeşti mail-uri de fiecare dată când postează cineva
  • Cum să intri-ntr-un grup

Cam astea ar fi. Cred. Îmi mai scapă ceva? Ar trebui să fac şi despre Pesterchum sau sprite-uri (sunt destule pe MSPAF imo)?
Prima chestie da ar merge,dar alealalte orice om cu net de o săptămână ştie .
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Erm... credeţi că ar fi nevoie să fac tutoriale? :/ Empty
MesajSubiect: Re: Erm... credeţi că ar fi nevoie să fac tutoriale? :/   Erm... credeţi că ar fi nevoie să fac tutoriale? :/ Icon_minitimeDum Iun 24, 2012 10:49 am

Eruzev a scris:
dar alealalte orice om cu net de o săptămână ştie .
Ştiu şi eu... am mai avut surprize
Sus In jos
Madotsuki
Rogue of Heart
Madotsuki


Mesaje : 739
Grist : 90
Data de inscriere : 20/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Brasov
Patron troll : Terezi Pyrope

Erm... credeţi că ar fi nevoie să fac tutoriale? :/ Empty
MesajSubiect: Re: Erm... credeţi că ar fi nevoie să fac tutoriale? :/   Erm... credeţi că ar fi nevoie să fac tutoriale? :/ Icon_minitimeDum Iun 24, 2012 11:26 am

Simt ca toti isi doresc sa afle secretele de la primul punct =W='''
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Erm... credeţi că ar fi nevoie să fac tutoriale? :/ Empty
MesajSubiect: Re: Erm... credeţi că ar fi nevoie să fac tutoriale? :/   Erm... credeţi că ar fi nevoie să fac tutoriale? :/ Icon_minitimeDum Iun 24, 2012 11:32 am

Madotsuki a scris:
Simt ca toti isi doresc sa afle secretele de la primul punct =W='''
But it's so fuckin' simple... mărog, poate reuşesc să fac ceva în următoarele zile.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Erm... credeţi că ar fi nevoie să fac tutoriale? :/ Empty
MesajSubiect: Re: Erm... credeţi că ar fi nevoie să fac tutoriale? :/   Erm... credeţi că ar fi nevoie să fac tutoriale? :/ Icon_minitime

Sus In jos
 
Erm... credeţi că ar fi nevoie să fac tutoriale? :/
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Daca ati putea gusta culorile, care ar fi culoarea favorita si ce aroma credeti ca ar avea? >:?
» Tutoriale

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Rostuck :: Newbs' place-
Mergi direct la: