Rostuck
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  GalerieGalerie  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Dem fingers man...

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Madotsuki
Rogue of Heart
Madotsuki


Mesaje : 739
Grist : 90
Data de inscriere : 20/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Brasov
Patron troll : Terezi Pyrope

Dem fingers man... Empty
MesajSubiect: Dem fingers man...   Dem fingers man... Icon_minitimeSam Iun 02, 2012 8:59 am


man...I... can't...stop...looking at him
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Dem fingers man... Empty
MesajSubiect: Re: Dem fingers man...   Dem fingers man... Icon_minitimeSam Iun 02, 2012 9:58 am

Fuck, m-am emoţionat la început crezând că-i vreo chestiuţă făcută din proprie iniţiativă la care n-au lucrat mai mult de două persoane şi eram gen "Să-mi baaaaag, that guy is awesome D:" dar s-a ruinat totul când a apărut telefonul. Why does everything have to be commercial ;__;
Sus In jos
Eipal
Seer of Mind
Eipal


Mesaje : 665
Grist : 22
Data de inscriere : 15/02/2012
Varsta : 28
Localizare : LAND OF BRAINS AND FIRE
Patron troll : Tavros Nitram

Dem fingers man... Empty
MesajSubiect: Re: Dem fingers man...   Dem fingers man... Icon_minitimeDum Iun 03, 2012 1:35 am

Muflă a scris:
Fuck, m-am emoţionat la început crezând că-i vreo chestiuţă făcută din proprie iniţiativă la care n-au lucrat mai mult de două persoane şi eram gen "Să-mi baaaaag, that guy is awesome D:" dar s-a ruinat totul când a apărut telefonul. Why does everything have to be commercial ;__;

Exact ca noile reclame Cosmote si Vodafone XD
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Dem fingers man... Empty
MesajSubiect: Re: Dem fingers man...   Dem fingers man... Icon_minitimeDum Iun 03, 2012 4:52 am

Eipăl a scris:
Muflă a scris:
Fuck, m-am emoţionat la început crezând că-i vreo chestiuţă făcută din proprie iniţiativă la care n-au lucrat mai mult de două persoane şi eram gen "Să-mi baaaaag, that guy is awesome D:" dar s-a ruinat totul când a apărut telefonul. Why does everything have to be commercial ;__;

Exact ca noile reclame Cosmote si Vodafone XD
Nu mă uit la televizor, luminează-mă şi pe mine. Cum sunt alea?
Sus In jos
Madotsuki
Rogue of Heart
Madotsuki


Mesaje : 739
Grist : 90
Data de inscriere : 20/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Brasov
Patron troll : Terezi Pyrope

Dem fingers man... Empty
MesajSubiect: Re: Dem fingers man...   Dem fingers man... Icon_minitimeDum Iun 03, 2012 10:41 pm

Muflă a scris:
Fuck, m-am emoţionat la început crezând că-i vreo chestiuţă făcută din proprie iniţiativă la care n-au lucrat mai mult de două persoane şi eram gen "Să-mi baaaaag, that guy is awesome D:" dar s-a ruinat totul când a apărut telefonul. Why does everything have to be commercial ;__;
ditto
Sus In jos
Continut sponsorizat





Dem fingers man... Empty
MesajSubiect: Re: Dem fingers man...   Dem fingers man... Icon_minitime

Sus In jos
 
Dem fingers man...
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Rostuck :: Off topic-
Mergi direct la: