Rostuck
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  GalerieGalerie  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 My school is epic

In jos 
+2
BitterInsanity
Madotsuki
6 participanți
AutorMesaj
Madotsuki
Rogue of Heart
Madotsuki


Mesaje : 739
Grist : 90
Data de inscriere : 20/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Brasov
Patron troll : Terezi Pyrope

My school is epic Empty
MesajSubiect: My school is epic   My school is epic Icon_minitimeLun Mai 28, 2012 9:54 am

Deeeeeeeeci. Ajung azi dimineata la scoala si vad ca avem boxe puse pe pereti , si ma gandesc: blegg NU! Probabil o sa puna imnul si chestii plictisitoare ugh...
Si dintr-o data incepe meloda asta

And I just seriously want to fill pails with my principal right now.
Sus In jos
BitterInsanity

BitterInsanity


Mesaje : 11
Grist : 0
Data de inscriere : 20/05/2012
Localizare : Bucuresti

My school is epic Empty
MesajSubiect: Re: My school is epic   My school is epic Icon_minitimeMar Mai 29, 2012 8:24 am

Ohhhh!!!!
Ce tare! Si noi ar fi trebuit sa ne punem boxe nu stiu ce, dar ... nope. Ofc, orice numai muzica nu, ca ne strica creierasul.

Dar foarte tare! Bravo! Poate-i convingi sa pune albumele homestuck
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

My school is epic Empty
MesajSubiect: Re: My school is epic   My school is epic Icon_minitimeMar Mai 29, 2012 8:26 am

Ai mei vin cu boxe de-acasă da' ascultă numai manele. Şi îmi uit mereu căştile, dacă le-aş avea măcar aş putea să acopăr sunetul... Why, God?
Sus In jos
Bluejay
Sylph of Life
Bluejay


Mesaje : 979
Grist : 59
Data de inscriere : 26/02/2012
Varsta : 28
Localizare : Constanta
Patron troll : Gamzee Makara

My school is epic Empty
MesajSubiect: Re: My school is epic   My school is epic Icon_minitimeMar Mai 29, 2012 8:39 am

Madotsuki a scris:
Deeeeeeeeci. Ajung azi dimineata la scoala si vad ca avem boxe puse pe pereti , si ma gandesc: blegg NU! Probabil o sa puna imnul si chestii plictisitoare ugh...
Si dintr-o data incepe meloda asta

And I just seriously want to fill pails with my principal right now.

LOL ce taree:))
Sus In jos
Milcşeic
Heir of Hope
Milcşeic


Mesaje : 1960
Grist : 48
Data de inscriere : 14/02/2012
Varsta : 26
Localizare : Alternia
Patron troll : Aradia Megido

My school is epic Empty
MesajSubiect: Re: My school is epic   My school is epic Icon_minitimeMar Mai 29, 2012 9:29 am

Eu am radio la scoala si cand merge (din joi in Pasti) dau numa' Inna .__. Dar atunci imi iau mp4-ul, deci nu-i problema :-j

Sa moara Magdalena, avea una tricou cu Nirvana azi My school is epic 14131432
Sus In jos
● Lene

● Lene


Mesaje : 22
Grist : 0
Data de inscriere : 04/05/2012
Varsta : 27
Patron troll : Gamzee Makara

My school is epic Empty
MesajSubiect: Re: My school is epic   My school is epic Icon_minitimeMier Mai 30, 2012 10:32 pm

Si eu am un fel de boxe =]] Sunt mai mult difuzoare si se aud naspa... Directoarea mea e cam sarita de pe fix.
Ne-a pus pe radio.. Si e groaznic =]] Are numai muzica de babeturi... Nici bunica-mea nu mai asculta dealea =]]
Am discutat cu ea sa ne puna Kiss fm ._. Sau macar un playlist facut de mine normal =]] As pune numa rock <333
Oricum.. A inceput sa ne abureasca cu:
O sa facem un concurs, dac anu aveti absente nemotivate voi pune boxe.
LOL, adica stai asa... daca eu lipsesc 3 saptamani nemotivat tu nu mai pui boxe pentru restu? E STUPID! Pana la urma a pus =] Si aveam toti cel putin 7 absente nemotivate =]]
E putin dereglata, DEREGLATA ITI SPUN!
Sus In jos
Continut sponsorizat





My school is epic Empty
MesajSubiect: Re: My school is epic   My school is epic Icon_minitime

Sus In jos
 
My school is epic
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Rostuck :: Off topic-
Mergi direct la: