Rostuck
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  GalerieGalerie  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Bolboroseală despre trolli

In jos 
5 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Bolboroseală despre trolli Empty
MesajSubiect: Bolboroseală despre trolli   Bolboroseală despre trolli Icon_minitimeMar Feb 14, 2012 7:24 am

Awesome trolls: Karkat, Terezi, Gamzee
Good trolls: Vriska, Sollux, Tavros
...meh: AradiaKanaya, Nepeta, Eridan
Shitty trolls: KanayaAradia, Equius, Feferi
Păi hai să bag şi o explicaţie, chiar dacă n-o citeşte nimeni. Primii trei (şi Vriska) sunt cele mai bine dezvoltate personaje dintre trolli, cu un rol ca lumea în poveste and shit like that. Presupun că nu poate nimeni să demonstreze contrariul. Karkat e gălăgios şi-şi iese din pepeni la fiecare 0.5 secunde, dar pune suflet şi conversaţiile lui mă bagă sub masă de râs, Terezi a depăşit foarte mişto faptul că nu mai vede şi se poate juca cu minţile oamenilor fără să aibă puteri psihice ca Vriska (plus că s-a apropiat cel mai mult de Karkat)... Şi Gamzee? Come on, e imposibil să nu-ţi placă. E relaxat, n-are nicio grijă pe lume, e mereu în lumea lui şi nu se mai chinuieşte să înţeleagă viaţa... you'll never be as happy as this guy. Or as stoned.
Vriska nu e printre preferaţii mei, dar e un personaj la care s-a lucrat prea mult ca să n-o bag măcar la "good trolls". Mi-e lene să intru-n detalii. Sollux? Sollux a făcut afurisitul de joc şi a prevestit că o să pice Alternia. Fără tipu' ăsta nici măcar nu luau legătura cu copiii şi are puncte-n plus şi pentru că-l mai "înţeapă" pe Karkat din când în când. Tavros e pur şi simplu de treabă, chiar dacă nu e foarte important în poveste, cu el m-aş înţelege cel mai bine dintre trolli darrr presupun că şi fanfic-urile au contribuit la faptul că-mi place aşa mult. E probabil singurul pentru care-mi pare rău c-a murit.
Aradia... Aradia e destul de plictisitoare. Aş fi pus-o pe Kanaya aici (conversaţiile ei cu Rose erau destul de interesante şi a ajutat-o pe Jade cu broaştele), dar Aradia a făcut chestii mai importante pentru poveste... fuck it, o bag pe Kanaya. Nepeta nu e cine ştie ce, dar nu m-a lăsat inima s-o bag la "shitty trolls"... I mean, e aşa drăguţă cu toată lumea şi face o treabă a dreq de bună ca moirail pentru Equius. Şi Eridan mă distrează prea mult să-l bag la "shitty trolls". Felul în care vvorbeşte şi se dă la toată lumea nu m-au lăsat să fac asta.
Annnd now... de Aradia am vorbit deja, Equius pur şi simplu nu-mi place (şi obsesia lui cu castele a contribuit la chestia asta)... şi de Feferi nu mai zic nimic. Who the fuck likes Feferi? Cine-şi aminteşte măcar de ea? Plus că a renunţat să fie moirail-ul lui Eridan când tipu' chiar avea nevoie de ea.

Ok. Enough ranting. Now I want to see your top.
Sus In jos
Milcşeic
Heir of Hope
Milcşeic


Mesaje : 1960
Grist : 48
Data de inscriere : 14/02/2012
Varsta : 26
Localizare : Alternia
Patron troll : Aradia Megido

Bolboroseală despre trolli Empty
MesajSubiect: Re: Bolboroseală despre trolli   Bolboroseală despre trolli Icon_minitimeMar Feb 14, 2012 9:38 am

Mie imi place de Vriska,initial dupa cum arata(her style is awesome),dar citind in continuare,am vazut ca are un rol "principal" in Homestuck.Totusi nu-mi place ca-i paparuda aia care iti fura prietenul(cand o facuse pe Kanaya geloasa ca se sarutase cu Tavros),but I still like her.Terezi e marfa si ea,imi place ideea aia cu papusile "spanzurate",dar imi plac si ochelarii.Karkat,hmm,pur si simplu ma distreaza cand se enerveaza(ma oglindez in el),iar Gamzee...e Gamzee.

Sooooo,my top looks like this:
Awesome trolls:Vriska,Terezi,Karkat
Good trolls:Gamzee,Tavros,Nepeta,Sollux(imi place cum se juca cu albinele)
Shitty trolls:Equius,Feferi,Eridan,Aradia(she's so fucking weird ಠ_ಠ),Kanaya

:3
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Bolboroseală despre trolli Empty
MesajSubiect: Re: Bolboroseală despre trolli   Bolboroseală despre trolli Icon_minitimeMar Feb 14, 2012 9:49 am

Milcseic Buseu a scris:
Totusi nu-mi place ca-i paparuda aia care iti fura prietenul(cand o facuse pe Kanaya geloasa ca se sarutase cu Tavros)
...Uh, Milcşeic, şşştiu că nu-ţi plac chestiile astea dar... err, Kanaya s-a simţit prost la faza aia pentru că era îndrăgostită de Vriska, nu de Tavros.

Milcseic Buseu a scris:
Aradia(she's so fucking weird ಠ_ಠ)
Darrr şi eu sunt ciudată şi cu mine n-ai avut probleme ^^;
Sus In jos
Milcşeic
Heir of Hope
Milcşeic


Mesaje : 1960
Grist : 48
Data de inscriere : 14/02/2012
Varsta : 26
Localizare : Alternia
Patron troll : Aradia Megido

Bolboroseală despre trolli Empty
MesajSubiect: Re: Bolboroseală despre trolli   Bolboroseală despre trolli Icon_minitimeMar Feb 14, 2012 9:52 am

Muflă a scris:
Milcseic Buseu a scris:
Totusi nu-mi place ca-i paparuda aia care iti fura prietenul(cand o facuse pe Kanaya geloasa ca se sarutase cu Tavros)
...Uh, Milcşeic, şşştiu că nu-ţi plac chestiile astea dar... err, Kanaya s-a simţit prost la faza aia pentru că era îndrăgostită de Vriska, nu de Tavros.

Aproape mi-am inghitit limba la faza asta.


Mufla a scris:
Milcseic Buseu a scris:
Aradia(she's so fucking weird ಠ_ಠ)
Darrr şi eu sunt ciudată şi cu mine n-ai avut probleme ^^;

Darrrrr tu te reincarnezi in roboti? Nuuuuu prea cred.
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Bolboroseală despre trolli Empty
MesajSubiect: Re: Bolboroseală despre trolli   Bolboroseală despre trolli Icon_minitimeMar Feb 14, 2012 10:10 am

Vriska are o mână robot...
Sus In jos
Milcşeic
Heir of Hope
Milcşeic


Mesaje : 1960
Grist : 48
Data de inscriere : 14/02/2012
Varsta : 26
Localizare : Alternia
Patron troll : Aradia Megido

Bolboroseală despre trolli Empty
MesajSubiect: Re: Bolboroseală despre trolli   Bolboroseală despre trolli Icon_minitimeMar Feb 14, 2012 10:18 am

Muflă a scris:
Vriska are o mână robot...

Dar are ochelari c-un eyepatch.
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Bolboroseală despre trolli Empty
MesajSubiect: Re: Bolboroseală despre trolli   Bolboroseală despre trolli Icon_minitimeMar Feb 14, 2012 1:00 pm

Milcseic Buseu a scris:
Muflă a scris:
Milcseic Buseu a scris:
Totusi nu-mi place ca-i paparuda aia care iti fura prietenul(cand o facuse pe Kanaya geloasa ca se sarutase cu Tavros)
...Uh, Milcşeic, şşştiu că nu-ţi plac chestiile astea dar... err, Kanaya s-a simţit prost la faza aia pentru că era îndrăgostită de Vriska, nu de Tavros.

Aproape mi-am inghitit limba la faza asta.
Lol chiar aşa rău e pentru tine? 0_o Terezi şi Sollux sunt singurii trolli straight, Kanaya e lesby, Gamzee gay şi restul bi... Dar gândeşte-te că "romance"-ul lor e diferit de cel al oamenilor. Ar fi aproape imposibil să-şi umple toate quadrants-urile doar cu fete sau doar cu băieţi.
Sus In jos
Milcşeic
Heir of Hope
Milcşeic


Mesaje : 1960
Grist : 48
Data de inscriere : 14/02/2012
Varsta : 26
Localizare : Alternia
Patron troll : Aradia Megido

Bolboroseală despre trolli Empty
MesajSubiect: Re: Bolboroseală despre trolli   Bolboroseală despre trolli Icon_minitimeMier Feb 15, 2012 4:35 am

Dar Mufla,tocmai m-ai facut sa-mi imaginez un threesome dintre Karkat,Vriska...si Feferi .___.
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Bolboroseală despre trolli Empty
MesajSubiect: Re: Bolboroseală despre trolli   Bolboroseală despre trolli Icon_minitimeMier Feb 15, 2012 5:11 am

Milcseic Buseu a scris:
Dar Mufla,tocmai m-ai facut sa-mi imaginez un threesome dintre Karkat,Vriska...si Feferi .___.
Vriska - moartă
Kanaya - vampir
...Yep, that's pretty fucked up.
Sus In jos
Milcşeic
Heir of Hope
Milcşeic


Mesaje : 1960
Grist : 48
Data de inscriere : 14/02/2012
Varsta : 26
Localizare : Alternia
Patron troll : Aradia Megido

Bolboroseală despre trolli Empty
MesajSubiect: Re: Bolboroseală despre trolli   Bolboroseală despre trolli Icon_minitimeMier Feb 15, 2012 6:47 am

Muflă a scris:
Milcseic Buseu a scris:
Dar Mufla,tocmai m-ai facut sa-mi imaginez un threesome dintre Karkat,Vriska...si Feferi .___.
Vriska - moartă
Kanaya - vampir
...Yep, that's pretty fucked up.

And Feferi is too undue.
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Bolboroseală despre trolli Empty
MesajSubiect: Re: Bolboroseală despre trolli   Bolboroseală despre trolli Icon_minitimeMier Feb 15, 2012 7:14 am

Milcseic Buseu a scris:
Muflă a scris:
Milcseic Buseu a scris:
Dar Mufla,tocmai m-ai facut sa-mi imaginez un threesome dintre Karkat,Vriska...si Feferi .___.
Vriska - moartă
Kanaya - vampir
...Yep, that's pretty fucked up.

And Feferi is too undue.
Fuck, nu mi-am dat seama c-ai zis de Feferi .__. De ce rămăsesem cu impresia c-ai scris "Kanaya"?
Sus In jos
Milcşeic
Heir of Hope
Milcşeic


Mesaje : 1960
Grist : 48
Data de inscriere : 14/02/2012
Varsta : 26
Localizare : Alternia
Patron troll : Aradia Megido

Bolboroseală despre trolli Empty
MesajSubiect: Re: Bolboroseală despre trolli   Bolboroseală despre trolli Icon_minitimeMier Feb 15, 2012 8:04 am

Muflă a scris:
Milcseic Buseu a scris:
Muflă a scris:
Milcseic Buseu a scris:
Dar Mufla,tocmai m-ai facut sa-mi imaginez un threesome dintre Karkat,Vriska...si Feferi .___.
Vriska - moartă
Kanaya - vampir
...Yep, that's pretty fucked up.

And Feferi is too undue.
Fuck, nu mi-am dat seama c-ai zis de Feferi .__. De ce rămăsesem cu impresia c-ai scris "Kanaya"?

Paiiiii,se numara printe caracterele alea shitty
Ps:Azi am citit in continuare.Mi-a placut faza cu respiratul gura-la-gura :D
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Bolboroseală despre trolli Empty
MesajSubiect: Re: Bolboroseală despre trolli   Bolboroseală despre trolli Icon_minitimeMier Feb 15, 2012 8:30 am

Mi-e dor de trolli da' cred că o să dureze destul de mult chestia aia cu scratch kids, deci nu ştiu dacă sunt şanse să-i mai vedem până pe la jumătatea lui Martie :C
Sus In jos
Eipal
Seer of Mind
Eipal


Mesaje : 665
Grist : 22
Data de inscriere : 15/02/2012
Varsta : 28
Localizare : LAND OF BRAINS AND FIRE
Patron troll : Tavros Nitram

Bolboroseală despre trolli Empty
MesajSubiect: Re: Bolboroseală despre trolli   Bolboroseală despre trolli Icon_minitimeVin Feb 17, 2012 1:53 am

Muflă a scris:
Milcseic Buseu a scris:
Muflă a scris:
Milcseic Buseu a scris:
Totusi nu-mi place ca-i paparuda aia care iti fura prietenul(cand o facuse pe Kanaya geloasa ca se sarutase cu Tavros)
...Uh, Milcşeic, şşştiu că nu-ţi plac chestiile astea dar... err, Kanaya s-a simţit prost la faza aia pentru că era îndrăgostită de Vriska, nu de Tavros.

Aproape mi-am inghitit limba la faza asta.
Lol chiar aşa rău e pentru tine? 0_o Terezi şi Sollux sunt singurii trolli straight, Kanaya e lesby, Gamzee gay şi restul bi... Dar gândeşte-te că "romance"-ul lor e diferit de cel al oamenilor. Ar fi aproape imposibil să-şi umple toate quadrants-urile doar cu fete sau doar cu băieţi.

Mie imi pare ciudat cum isi schimba astia sexele dintr-o data. Adica in unele desene, Terezi e... gay. Prima data am crezut ca e fata. 0_o
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Bolboroseală despre trolli Empty
MesajSubiect: Re: Bolboroseală despre trolli   Bolboroseală despre trolli Icon_minitimeVin Feb 17, 2012 2:40 am

Eipăl a scris:
Terezi e... gay. Prima data am crezut ca e fata. 0_o
Dar Terezi e fată .__. Also, a până acum au interesat-o doar băieţii (Karkat şi Dave) deci nu e gay.
Sus In jos
Eipal
Seer of Mind
Eipal


Mesaje : 665
Grist : 22
Data de inscriere : 15/02/2012
Varsta : 28
Localizare : LAND OF BRAINS AND FIRE
Patron troll : Tavros Nitram

Bolboroseală despre trolli Empty
MesajSubiect: Re: Bolboroseală despre trolli   Bolboroseală despre trolli Icon_minitimeVin Feb 17, 2012 2:44 am

Muflă a scris:
Eipăl a scris:
Terezi e... gay. Prima data am crezut ca e fata. 0_o
Dar Terezi e fată .__. Also, a până acum au interesat-o doar băieţii (Karkat şi Dave) deci nu e gay.

Asta e chestia! In comic-uri arata a baiat (sunt eu nebun si imi pare asa pentru ca astia au parul pana la umeri toti...), iar in desene e fata... Vezi ce derutant e? :lol:
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Bolboroseală despre trolli Empty
MesajSubiect: Re: Bolboroseală despre trolli   Bolboroseală despre trolli Icon_minitimeVin Feb 17, 2012 2:47 am

Eipăl a scris:
Muflă a scris:
Eipăl a scris:
Terezi e... gay. Prima data am crezut ca e fata. 0_o
Dar Terezi e fată .__. Also, a până acum au interesat-o doar băieţii (Karkat şi Dave) deci nu e gay.

Asta e chestia! In comic-uri arata a baiat, iar in desene e fata... Vezi ce derutant e? :lol:
Pe MSPA sau în fancomicurile alea făcute de puşti de doişpe ani care abia învaţă să ţină creionul în mână? 0_o
Sus In jos
Eipal
Seer of Mind
Eipal


Mesaje : 665
Grist : 22
Data de inscriere : 15/02/2012
Varsta : 28
Localizare : LAND OF BRAINS AND FIRE
Patron troll : Tavros Nitram

Bolboroseală despre trolli Empty
MesajSubiect: Re: Bolboroseală despre trolli   Bolboroseală despre trolli Icon_minitimeVin Feb 17, 2012 2:51 am

Muflă a scris:
Eipăl a scris:
Muflă a scris:
Eipăl a scris:
Terezi e... gay. Prima data am crezut ca e fata. 0_o
Dar Terezi e fată .__. Also, a până acum au interesat-o doar băieţii (Karkat şi Dave) deci nu e gay.

Asta e chestia! In comic-uri arata a baiat, iar in desene e fata... Vezi ce derutant e? :lol:
Pe MSPA sau în fancomicurile alea făcute de puşti de doişpe ani care abia învaţă să ţină creionul în mână? 0_o
Pai... In desenele reusite arata a fata, dar in comicul original nu prea... (cel putin asa cred...) La inceput credeam ca si Gamzee e fata... Oricum, sunt incepator, deci nu dati cu pietre!
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Bolboroseală despre trolli Empty
MesajSubiect: Re: Bolboroseală despre trolli   Bolboroseală despre trolli Icon_minitimeVin Feb 17, 2012 3:14 am

Eipăl a scris:
Muflă a scris:
Eipăl a scris:
Muflă a scris:
Eipăl a scris:
Terezi e... gay. Prima data am crezut ca e fata. 0_o
Dar Terezi e fată .__. Also, a până acum au interesat-o doar băieţii (Karkat şi Dave) deci nu e gay.

Asta e chestia! In comic-uri arata a baiat, iar in desene e fata... Vezi ce derutant e? :lol:
Pe MSPA sau în fancomicurile alea făcute de puşti de doişpe ani care abia învaţă să ţină creionul în mână? 0_o
Pai... In desenele reusite arata a fata, dar in comicul original nu prea... (cel putin asa cred...) La inceput credeam ca si Gamzee e fata... Oricum, sunt incepator, deci nu dati cu pietre!
Oook, dar nu prea are sens să vorbeşti despre trolli când n-ai trecut nici de primul act.
Sus In jos
Eipal
Seer of Mind
Eipal


Mesaje : 665
Grist : 22
Data de inscriere : 15/02/2012
Varsta : 28
Localizare : LAND OF BRAINS AND FIRE
Patron troll : Tavros Nitram

Bolboroseală despre trolli Empty
MesajSubiect: Re: Bolboroseală despre trolli   Bolboroseală despre trolli Icon_minitimeVin Feb 17, 2012 5:43 am

Muflă a scris:
Eipăl a scris:
Muflă a scris:
Eipăl a scris:
Muflă a scris:
Eipăl a scris:
Terezi e... gay. Prima data am crezut ca e fata. 0_o
Dar Terezi e fată .__. Also, a până acum au interesat-o doar băieţii (Karkat şi Dave) deci nu e gay.

Asta e chestia! In comic-uri arata a baiat, iar in desene e fata... Vezi ce derutant e? :lol:
Pe MSPA sau în fancomicurile alea făcute de puşti de doişpe ani care abia învaţă să ţină creionul în mână? 0_o
Pai... In desenele reusite arata a fata, dar in comicul original nu prea... (cel putin asa cred...) La inceput credeam ca si Gamzee e fata... Oricum, sunt incepator, deci nu dati cu pietre!
Oook, dar nu prea are sens să vorbeşti despre trolli când n-ai trecut nici de primul act.

Stiu :lol:
Sus In jos
Eipal
Seer of Mind
Eipal


Mesaje : 665
Grist : 22
Data de inscriere : 15/02/2012
Varsta : 28
Localizare : LAND OF BRAINS AND FIRE
Patron troll : Tavros Nitram

Bolboroseală despre trolli Empty
MesajSubiect: Re: Bolboroseală despre trolli   Bolboroseală despre trolli Icon_minitimeSam Feb 18, 2012 8:34 am

Umm... Va vine sa credeti ca eu nici acum nu stiu zodiacul? Cum ii identific pe trolli aia mai "neimportanti"? Ceva "particularitati"? ._.
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Bolboroseală despre trolli Empty
MesajSubiect: Re: Bolboroseală despre trolli   Bolboroseală despre trolli Icon_minitimeSam Feb 18, 2012 10:15 am

Eipăl a scris:
Umm... Va vine sa credeti ca eu nici acum nu stiu zodiacul? Cum ii identific pe trolli aia mai "neimportanti"? Ceva "particularitati"? ._.
Pentru ce vrei să-i "identifici", ca să sari peste ei? Citeşte şi fă-ţi tu o părere...
Sus In jos
Eipal
Seer of Mind
Eipal


Mesaje : 665
Grist : 22
Data de inscriere : 15/02/2012
Varsta : 28
Localizare : LAND OF BRAINS AND FIRE
Patron troll : Tavros Nitram

Bolboroseală despre trolli Empty
MesajSubiect: Re: Bolboroseală despre trolli   Bolboroseală despre trolli Icon_minitimeMier Feb 22, 2012 8:17 am

Muflă a scris:
Milcseic Buseu a scris:
Muflă a scris:
Milcseic Buseu a scris:
Totusi nu-mi place ca-i paparuda aia care iti fura prietenul(cand o facuse pe Kanaya geloasa ca se sarutase cu Tavros)
...Uh, Milcşeic, şşştiu că nu-ţi plac chestiile astea dar... err, Kanaya s-a simţit prost la faza aia pentru că era îndrăgostită de Vriska, nu de Tavros.

Aproape mi-am inghitit limba la faza asta.
Lol chiar aşa rău e pentru tine? 0_o Terezi şi Sollux sunt singurii trolli straight, Kanaya e lesby, Gamzee gay şi restul bi... Dar gândeşte-te că "romance"-ul lor e diferit de cel al oamenilor. Ar fi aproape imposibil să-şi umple toate quadrants-urile doar cu fete sau doar cu băieţi.

Umm... Dar Equius e... zoofil. Ii plac caii cu pula mare... XD
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Bolboroseală despre trolli Empty
MesajSubiect: Re: Bolboroseală despre trolli   Bolboroseală despre trolli Icon_minitimeMier Feb 22, 2012 9:46 am

Cred că Equius vede caii ăia mai mult ca "modele" decât ca ceva ce cu care ar vrea să facă schimb de fluide, but maybe that's just me...
Sus In jos
Eipal
Seer of Mind
Eipal


Mesaje : 665
Grist : 22
Data de inscriere : 15/02/2012
Varsta : 28
Localizare : LAND OF BRAINS AND FIRE
Patron troll : Tavros Nitram

Bolboroseală despre trolli Empty
MesajSubiect: Re: Bolboroseală despre trolli   Bolboroseală despre trolli Icon_minitimeMier Feb 22, 2012 9:53 am

Muflă a scris:
Cred că Equius vede caii ăia mai mult ca "modele" decât ca ceva ce cu care ar vrea să facă schimb de fluide, but maybe that's just me...

But wiki say... Nevermind. Am citit eu gresit... ._.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Bolboroseală despre trolli Empty
MesajSubiect: Re: Bolboroseală despre trolli   Bolboroseală despre trolli Icon_minitime

Sus In jos
 
Bolboroseală despre trolli
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Plouă cu trolli noi 8D
» Color codes pentru trolli şi copii
» Topicul in care te plangi despre cacaturi because why the fuck not.
» Ştiţi ce n-avem? Un thread în care să pălăvrăgim despre update-uri. [obviously, plin de spoilere]

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Rostuck :: Discuţii generale-
Mergi direct la: