Rostuck
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  GalerieGalerie  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Dad and some delirious biznasty!?

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Psii Diddy

Psii Diddy


Mesaje : 1062
Grist : 108
Data de inscriere : 19/04/2012
Varsta : 28
Localizare : Somewhere over the rainbow
Patron troll : Gamzee Makara

Dad and some delirious biznasty!?  Empty
MesajSubiect: Dad and some delirious biznasty!?    Dad and some delirious biznasty!?  Icon_minitimeSam Mai 19, 2012 7:40 am

Sunt singura persoana care considera dubios faptul ca Dad nu apare ca, kid in versiunea alfa??? Gen okay we have Nanna, Mom, Bro si Grandpa...but what about Dad??? Mi se pare ciudat.
Sus In jos
Milcşeic
Heir of Hope
Milcşeic


Mesaje : 1960
Grist : 48
Data de inscriere : 14/02/2012
Varsta : 26
Localizare : Alternia
Patron troll : Aradia Megido

Dad and some delirious biznasty!?  Empty
MesajSubiect: Re: Dad and some delirious biznasty!?    Dad and some delirious biznasty!?  Icon_minitimeSam Mai 19, 2012 8:20 am

Si eu am remarcat asta. Dar "Dad" mai apare si ca ta-su' lui Jane si ma gandesc daca el o fi de fapt varianta de post-scratch John, cum e ma-sa lui Roxy Rose...
Sus In jos
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

Dad and some delirious biznasty!?  Empty
MesajSubiect: Re: Dad and some delirious biznasty!?    Dad and some delirious biznasty!?  Icon_minitimeSam Mai 19, 2012 9:26 am

Well, Dad nu e foarte important, el e acolo în ambele Universe doar ca să aibă grijă de liderii echipelor (John şi Jade). Nici măcar nu a fost printre clone, e un simplu om *shrug*

A, şi Milcşeic, post-scratch John e bunicul lui Jane... ăla împăiat cu cărţoiu-n mână. Post-scratch John şi Jade au fost adoptaţi de Condesce, Jade a fugit, John a rămas şi a devenit comediant. Dacă nu citeşti în ordine -__- Ţi-am zis că nu-i bine să sari peste chestii da' io zic io aud
Sus In jos
Continut sponsorizat





Dad and some delirious biznasty!?  Empty
MesajSubiect: Re: Dad and some delirious biznasty!?    Dad and some delirious biznasty!?  Icon_minitime

Sus In jos
 
Dad and some delirious biznasty!?
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Rostuck :: Teorii/ipoteze-
Mergi direct la: