Rostuck
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  GalerieGalerie  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 F.A.Q.

In jos 
AutorMesaj
Muflă
Her Tyranny
Muflă


Mesaje : 3459
Grist : 184
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucureşti
Patron troll : Terezi Pyrope

F.A.Q.                                                                   Empty
MesajSubiect: F.A.Q.    F.A.Q.                                                                   Icon_minitimeLun Feb 13, 2012 2:01 am

Ce dracu-i asta?

Ăsta-i un forum pentru baza de fantarzi Homestuck din România pe care o să mă cert singură pentru că nu sunt alţi fantarzi Homestuck în România.

Ok. Ce dracu-i Homestuck?

În caz că e cineva care nu ştie ce e Homestuck şi a intrat aici din curiozitate, e un webcomic (+animaţii, flashuleţe şi alte chestii) despre 4 inşi care joacă SBURB. Mai mult nu spun să nu bag spoilere, dacă te interesează-l găseşti pe mspaintadventures.com. E puţin plictisitor la început, but it gets better and better and BETTER.

Dar Muflă, forumul ăsta e mort D: Alte comunităţi de fani nu mai sunt?

Ba mai sunt, dar presupun că nu în România. Poţi să intri pe MSPA forums, r/homestuck sau să te duci pe /co/ şi să găseşti HSG-ul. Also, sunt o grămadă de grupuri pe deviantART... şi-i plin şi pe Tumblr. But Tumblr always confused the hell out of me. ALWAYS.

Ăăă... unde-s regulile?

Nu cred că o comunitate la început de drum are nevoie de reguli, ne trebuiesc oameni care să posteze cât mai mult şi să propulseze forumul, mi s-ar părea o tâmpenie să le îngrădesc libertatea. Şşşi n-or să apară reguli nici când mai creşte comunitatea. Puteţi să faceţi absolut tot ce vreţi şi dacă mă deranjează ceva o să v-o spun ca user, nu ca admin.

Ţi-am dat request pentru un grup. De ce nu vrei să-mi faci şi mie numele colorat? :c

Pentru că primesc notificările pe e-mail şi am făcut forumul ăsta pe un ID alternativ pe care intru din an în Paşti. Încearcă şi tu să mă anunţi când dai afurisitul de request. You know, trimite-mi un PM sau ceva.
Sus In jos
 
F.A.Q.
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Rostuck :: Newbs' place-
Mergi direct la: